naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان شروع کننده موضوع
12 سال پیش

UserPostedImage
😢

من FSX رو پاک کردم تا دوباره نصبش کنم.UserPostedImage
وقتی DVD1 رو نصب کردم گفت Please Insert The Disk: FSX Disk2 یعنی DVD2 رو قرار بدم. 😢
DVD2 رو قرار دادم ولی اصلاً قبول نمیکنه.UserPostedImage

تو وب سرچ کردم گفتن بخاطر Nero یا InterVideo یا ... هستش.UserPostedImage
میگن DVD فرمتش UDF هستش و این نرم افزارها جلوی لانچ UDF رو میگیره. UserPostedImage
من هم nero و هم Ashampoo و هم intervideo رو پاک کردم.UserPostedImage
ولی نشد که نشد.UserPostedImage

هر دو DVD رو روی هارد کپی کردم ولی اجازه نصب نداد.UserPostedImage
به Microsoft Flight Simulator X.msi گیر داد و گفت این فایل فقط از طریق درایو CD کار میکنه.

من هم هر دو DVD رو به صورت ISO در آوردم و با نرم افزار درایو مجازی بالا آوردم.اونم نششششد.UserPostedImage

به فریادم برسیییییییید..... UserPostedImage
از فلایت افتادم.UserPostedImage
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
12 سال پیش

هورررراااااااا UserPostedImage

آقا یافتم.درستش کردم.حل شد. UserPostedImage
همونطور که گفتم مشکل از UDF بود.UserPostedImage

مراحلی که طی کردم:

1- DVD2 رو روی هارد کپی کردم.
2- با نرم افزار Ashampoo یک Advance Image با فرمت iso با این خصوصیت که در عکس زیر اومده گرفتم:

UserPostedImage

سپس یا نرم افزار VirtualDrive Pro Manager بارگذاری کردم و OK کردم و ادامه نصب.UserPostedImage

خلاصه پوستم کنده شد.UserPostedImage

راستی نسخه Acceleration شامل محتوای UDF هستش.این کارو با این افزونه نکنید که اوضاع خراب میشه.[bowing]
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
آقا تا اینجایی این یونیفرم دلتا فاکستروت رو یاد ما بده چیه؟ [blackhee]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
12 سال پیش
UserPostedImage

Cpt.mohammadifar نوشت:

آقا تا اینجایی این یونیفرم دلتا فاکستروت رو یاد ما بده چیه؟ [blackhee]

Universal Data Format نه Felta Fox... نمیدونم ازاینا.😛

سوال: سی دی رام من دیسکهای R یا RW (قابل رایت مجدد) را نمی خواند .مشکل چیست؟

زمانیکه درایو نتواند دیسکهای R یا RW را بخواند چندن دلیل میتواند وجود داشته باشد. این مشکل اغلب بدلیل نحوه رایت سی دی ها بوجود میآید. در حقیقت سی دی رام باید سی دی های R و RW را همانند سی دی های معمولی بخواند. سعی کنید سی دی R و RW را روی درایو دیگری تست نمائید. دلیل دیگر نرم افزاری است که جهت رایت استفاده میشود زیرا ممکن است سازگار با درایو شما نباشد یا تاریخ آن گذشته باشد. بعنوان مثال زمانیکه با استفاده از فرمت UDF یک دیسک RW ایجاد کنیم برخی از درایوها که این فرمت را ساپورت نمی کنند قادر به خواندن آن نیستند.

اکثر درایوهای CD-RW امروزی با تکنیک Packet writing از فرمت UDF یا Universal Data Format استفاده میکنند. این درایوها با سه عدد مشخص میشوند مانند 12x10x32 - عدد اول معرف سرعت نوشتن CD-R است. عدد دوم سرعت بازنویسی روی CD-RW را نشان میدهد و سومین عدد معرف سرعت خواندن است. این دیسکهای جدید در عمل بک آپ گیری در کامپیوترها مصرف بسیار خوبی دارند. [oldman]

ISO\IEC 13346, ISO\IEC 13490
اينها استانداردهاي جديد هستند كه مي خواهند جايگزين ISO-9660 شوند. مجموعه مشخصات فايل سيستم UDF براساس ISO\IEC است. [amazed]
amin15
  • amin15
  • 52.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
11 سال پیش
naras نوشت:

سپس یا نرم افزار VirtualDrive Pro Manager بارگذاری کردم و OK کردم و ادامه نصب.UserPostedImage[bowing]

سلام دوست عزیز
میشه درباره مرحله بالا توضیح بدید که چطور باید بارگذاری کرد و اگه میشه یه لینک واسه دانلود برنامه بالا بدید.
ممنون
*هیچگاه به قدرت واقعی خود پی نخواهید برد مگر اینکه قوی بودن ٬ تنها گزینه باقی مانده برای شما باشد*
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند