aliakbar
  • aliakbar
  • 52.88% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام

من دیروز برنامه Ultimate Traffic 2 محصول شرکت فلایت وان را همراه با تمام سرویس پکهای آن برای شبیه ساز ایکس نصب کردم. متاسفانه در این برنامه با وجودی که برنامه های پروازی برای فرودگاه امام وجود دارد اما هیچ ترافیکی در این فرودگاه مشاهده نمی شود. دوستان می توانند در این مورد کمک کنند.
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
aliakbar نوشت:

سلام

من چند دیروز برنامه Ultimate Traffic 2 محصول شرکت فلایت وان را همراه با تمام سرویس پکهای آن برای شبیه ساز ایکس نصب کردم. متاسفانه در این برنامه با وجودی که برنامه های پروازی برای فرودگاه امام وجود دارد اما هیچ ترافیکی در این فرودگاه مشاهده نمی شود. دوستان می توانند در این مورد کمک کنند.

احیاناً از منظره الحاقی دیگری برای فرودگاه امام استفاده نمی کنید؟

PC Flight Simulation Geek Since 1998
aliakbar
  • aliakbar
  • 52.88% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام

چرا قربان. من از سينري جديد فروگاه امام ساخته جناب Meysam Goloumjani که اخيرا در سايت فلايت سيم قرار گرفته است استفاده مي کنم. انصافا سينري بسيار خوبي است. من قبلا از برنامه WOAI براي ايجاد ترافيک استفاده مي کردم که با اين سينري مشکلي نداشت.ضمنا وقتي در برنامه UT2 پروازهاي فرودگاه امام را سرچ مي کنم هيچ پرواز ورودي يا خروجي براي فرودگاه امام را نشان نمي دهد. اگر وضع اينگونه پيش رود احتمالا به همان WOAI برمي گردم. من ميزان و تنوع ترافيک را با هر دوي اين برنامه ها در چندين فرودگاه داخلي و خارجي ( از جمله دبي شرکت فلاي تامپا و شيفول آيروسافت ) امتحان کردم عملکرد WOAI بسيار بهتر از برنامه حرفه اي و بسيار آپديت شده UT2 به نظر مي رسد مگر اينکه UT2 نياز به تنظيمات خاصي دارد که در منوال اين برنامه موردي در اين ارتباط ذکر نشده است.
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
aliakbar نوشت:

سلام

چرا قربان. من از سينري جديد فروگاه امام ساخته جناب Meysam Goloumjani که اخيرا در سايت فلايت سيم قرار گرفته است استفاده مي کنم. انصافا سينري بسيار خوبي است. من قبلا از برنامه WOAI براي ايجاد ترافيک استفاده مي کردم که با اين سينري مشکلي نداشت.ضمنا وقتي در برنامه UT2 پروازهاي فرودگاه امام را سرچ مي کنم هيچ پرواز ورودي يا خروجي براي فرودگاه امام را نشان نمي دهد. اگر وضع اينگونه پيش رود احتمالا به همان WOAI برمي گردم. من ميزان و تنوع ترافيک را با هر دوي اين برنامه ها در چندين فرودگاه داخلي و خارجي ( از جمله دبي شرکت فلاي تامپا و شيفول آيروسافت ) امتحان کردم عملکرد WOAI بسيار بهتر از برنامه حرفه اي و بسيار آپديت شده UT2 به نظر مي رسد مگر اينکه UT2 نياز به تنظيمات خاصي دارد که در منوال اين برنامه موردي در اين ارتباط ذکر نشده است.

پس با این حساب اصلاً ترافیکی وجود نداره که نمایش داده بشه.
در بعضی از موارد هم اگر شما از AFD غیر از خود بسته استفاده کنید ترافیک یا ناقص هست و با اصلاً نشان داده نمی شود.

PC Flight Simulation Geek Since 1998