capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
7 سال پیش
افزونه شبیه سازی فرودگاه سلیمانیه کردستان
Sulaimaniyah International Airport - ORSU
فڕۆکەخانەی نێودەوڵەتی سلێمانی

مدت ها پیش برای مصرف داخل خودم 😊 اقدام به طراحی و ساخت فرودگاه سلیمانیه واقع در کردستان کردم، این فرودگاه در شبیه ساز موجود نیست 😲 ، ابتدا قصد نداشتم منتشراش کنم اما دلم نیومد گفتم بالاخره براش زحمت کشیده شده و شاید خیلی ها دوست داشته باشن مقاصد پروازیشونو افزایش بدن و خلاصه پرواز به محیط جدید! منظره زیبایی داره مخصوصا اگه از REX و FTX هم استفاده کنید. عوارض طبیعی زیبا و چالش برانگیز هم داره!
فرودگاه را دقیق طراحی کردم، چیز آنچنانی نیست اما آبجکت های زیادی داره، داشتن اش ضرر نداره و کم حجمه، taxi desginator و sign ها و Navigation و real frequency موجوده چارت ها هم قرار دادم، خلاصه هر چی تو واقعیت هست تا جایی که دیدم و به نظرم از کابین تو چشم میومد را گذاشتم! فوتو ریل نداره!
ببخشید اگه تصاویر زیبا و زیادی قرار ندادم چون وقت نداشتم و فرصت توضیح همه چیزای که در این سنری هست هم ندارم خلاصه هر چی باید داشته باشه داره، dvor آبجکت دستگاه های ناوبری، ترمینال ساختمان ها و لایتینگ و افکت های نوری، امیدوارم خودتون کشف کنید و لذت ببرید، مخصوصا الان که نزدیکه نوروزه!
خوشحال میشم اگه دوستان تصاویری تهیه کنن و در ادامه همین پست از پرواز در این فرودگاه به اشتراک بزارن. 😎
[attent] دعای خیر برای استفاده از این افزونه الزامیست! (وگرنه راضی نیستم گفته باشم)

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

[bowing]
 ORSU Info.txt شما مجوز لازم برای دیدن محتوا را ندارید.
UserPostedImage
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
7 سال پیش
سلام

کار زیبایی هست دستتون درد نکنه @};- نظرتون چیه بک گراند فرودگاه فتو ریل بشه ؟
capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
7 سال پیش
ارسال شده توسط : Reza_Sadri 

سلام

سلام، شخصا کارهای فوتوریل را زیاد نمیپسندم چون تصاویر ماهواره آپدیت نیست مخصوصا در این نواحی و اصلا تناسبی هم با سایر محیط اطراف نداره!
هدف ما از ساخت فرودگاه استفاده آموزشی و علمی هست، حالا کسی فوتوریل دوست داره خوب فکر کنم سلیقه ای باشه، اما افت فریم ریت میاره
UserPostedImage
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
7 سال پیش
ارسال شده توسط : capt.persis 

ارسال شده توسط : Reza_Sadri 

سلام

سلام، شخصا کارهای فوتوریل را زیاد نمیپسندم چون تصاویر ماهواره آپدیت نیست مخصوصا در این نواحی و اصلا تناسبی هم با سایر محیط اطراف نداره!
هدف ما از ساخت فرودگاه استفاده آموزشی و علمی هست، حالا کسی فوتوریل دوست داره خوب فکر کنم سلیقه ای باشه، اما افت فریم ریت میاره

سلام

من منظورم فقط پس زمینه فرودگاه بود نه بیشتر در مورد افت فریم هم ساختمانهای اصلی که شما ساختید و در فتو هم از همونا استفاده میشه پس فرقی نمیکنه تنها فرقش پس زمینه فعلی هست که فتو بشه و تا جاییکه میدونم تکستچرهایی که با فرمت bgl هستند از تکستچرهای dds , bmp افت فریم ریت کمتری دارند.

ضمنا چون فرمودید استفاده اموزشی و علمی هست خدمتتون عرض کنم که موقیعت جغرافیایی فرودگاه در سینری نسبت به موقیعت واقعی خطای زیادی داره که اگر فتو بشه این خطاا هم گرفته خواهد شد.

در هر صورت من باز هم تشکر میکنم بابت زحمتی که کشیدید @};-
capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
7 سال پیش
UserPostedImage

UserPostedImage
UserPostedImage