Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 ماه پیش
یکی از دوستان بسیار عزیز و اساتید باسابقه طراحی مناظر پروازی (Majid) مدتی هست که در حال توسعه منظره پروازی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان برای شبیه ساز 2020 مایکروسافت می باشند.این منظره پروازی ابتداً برای شبیه از P3D طراحی شده و سپس به 2020 منتقل شد. از نقاط قوت این منظره پروازی می توان به استفاده از قابلیتهای استاندارد SDK ، ظرافت و دقت در طراحی اشیاء و توجه ویژه به SID/STAR ها نمود که عموماً در مناظر پروازی حتی سطح اول مغفول می مانند.
بذل محبت کردند و تصاویری از مراحل طراحی این منظره پروازی در اختیار ایرانسیم قرار دادند که با اجازه ایشان ارسال می شود. توجه کنید که این تصاویر متعلق به محصول در حال توسعه و تست می باشد و ممکن است با محصول نهایی تفاوت داشته باشند:
236

برای مشاهده تصویر کلیک کنید

235

234

233

232

231

230

229

228

227

225

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
6 ماه پیش
با سلام خدمت دوستان و همراهان ایرانسیم
ابتدا لازم هست که از جناب تورج مرصعی عزیز بابت احیای دوباره ایرانسیم تشکر کنم ، تا جایی که بنده خاطرم هست اینجا قدیمی ترین پلتفرم برای امور شبیه ساز پرواز هست که میشناسم و فکر میکنم که به گردن تمامی سیمرهای قدیمی ایران حق دارند ،  امیدوارم که این پلتفرم همچنان با قدرت به کار خودش ادامه بده و مورد کم لطفی دوستان قرار نگیره ، به همین خاطر در این پست قصد دارم تصاویر بیشتری از پروژه در حال توسعه فرودگاه شهید بهشتی اصفهان (OIFM) قرار بدم ، امیدوارم مورد توجه دوستان قرار بگیره ، در ضمن بنده از طریق همین پست با شما در ارتباط خواهم بود و اخبار مربوط به این سینری پروازی رو با شما به اشتراک خواهم گذاشت.
با تشکر.

تصاویری از نمای داخلی و خارجی ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه اصفهان بدون اعمال نورپردازی :

Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
6 ماه پیش
بسیار حرفه ای و عالی
PC Flight Simulation Geek Since 1998