artak
  • artak
  • 52.16% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان
11 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

naras نوشت:

یه سوال..!!؟ UserPostedImage
بعد از نصب افزونه در شبیه ساز،الحاقی سرویس پک 2 رو روش نصب کردی؟!! UserPostedImage
Fokker70-100-SP2.5.exe
نصبش کن درست میشه. UserPostedImage
اینقدر نزن تو سر این بچه. UserPostedImage

یکی توی یه جایی نوشت:

Had you installed SP2 FIRST, before adding the SP2.1 zip?
http://www.digital-aviation.de/forum/viewtopic.php?f=46&t=6287&p=35043&hilit=win7+framerate#p35043 

حسین جان دستت درد نکنه ، من طبق دستور العمل پیش نرفتم ،این شد که جواب نمیداد، انجام شد ...سپاس [flower]

آقا اگه لطف کنی لینک بروز رسانی رو بزارید ممنون میشم!
UserPostedImage
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
amirata
  • amirata
  • 50.24% (معمولی)
  • تازه وارد
11 سال پیش
سلام من فوكر 70 100 رو از يكي از فروشگاه هاي ايراني خريداري كرزي و اندم و بعد كامل و بدون اشكال نصبش كردم ولي بعد از اجراي باتخاب هواپيما وقتي تو فرودگاه مورد نظرم شروع به پرواز ميكنم حدودا بعد از 20 دقيقا سه تا از نشان دهنده هاي داخل پانل كاملا گير مي كنند لطفا كمكم كنيد. در ضمن گرافيكم 1 گيگ و رم 2 گيگ هستش.
‍َcapt.amirata@gmail.com

ویرایش مدیر:با تاپیک مربوطه ادغام شد.
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
amirata نوشت:

سلام من فوكر 70 100 رو از يكي از فروشگاه هاي ايراني خريداري كرزي و اندم و بعد كامل و بدون اشكال نصبش كردم ولي بعد از اجراي باتخاب هواپيما وقتي تو فرودگاه مورد نظرم شروع به پرواز ميكنم حدودا بعد از 20 دقيقا سه تا از نشان دهنده هاي داخل پانل كاملا گير مي كنند لطفا كمكم كنيد. در ضمن گرافيكم 1 گيگ و رم 2 گيگ هستش.
‍َcapt.amirata@gmail.com

این مشکل مربوط به غیر قانونی بودن نسخه مورد استفاده هست ( شده) و از کار افتادن نشان دهنده ها راهکاری برای جلوگیری از توزیع غیر قانونی این محصول می باشد

PC Flight Simulation Geek Since 1998
maryam
  • maryam
  • 66.72% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
11 سال پیش
Touradg نوشت:

amirata نوشت:

‍َcapt.amirata@gmail.com

این مشکل مربوط به غیر قانونی بودن نسخه مورد استفاده هست ( شده) و از کار افتادن نشان دهنده ها راهکاری برای جلوگیری از توزیع غیر قانونی این محصول می باشد

به به پس با این احتساب نمیشه به محصولاث این فروشگاها اطمینان کرد😠
سنگی که طاقته ضربه های تیشه را ندارد تندیسه زیبایی نخواهد شد