قوانین و مقررات انجمن

قوانین و مقررات انجمن
قوانین
 1. بررسی و تائید تمامی مطالب ارسال شده به این انجمن، برای صاحبان و گردانندگان غیرممکن بوده و بنابراین مسئولیت محتوای هر مطلب بر عهده کاربر تولیدکننده می‌باشد.
 2. مطالب ارسال شده صرفاً بر اساس دیدگاه و یا نظر شخص ارسال‌کننده بوده و سایت هیچ‌گونه رد یا تائیدی بر آن ندارد و بدیهی است مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
 3. این انجمن یک مکان علمی و تفریحی بوده و ارسال هرگونه مطالب سیاسی ، مطالب منافی عفت عمومی و غیراخلاقی ، مطالب توهین‌آمیز ، هرزنامه ،اطلاعات طبقه‌بندی‌شده و کلیه موارد مرتبط و مشابه، اکیداً ممنوع می‌باشد.
 4. مطالبی که به جنجال و یا مکانی برای تصفیه‌حساب شخصی تبدیل شوند بلافاصله قفل خواهند شد.
 5. آواتار (تصویر کاربر) و محتوای امضاء، نباید شامل موارد غیراخلاقی و توهین‌آمیز باشند. مدیران انجمن این حق رادارند تا نسبت به اصلاح و یا حذف این‌گونه موارد با هشدار قبلی اقدام نمایند.
 6. لطفاً به‌منظور حفظ نظم، درصورتی‌که احساس می‌کنید مطلب و یا پیامی برخلاف چارچوب مقرراتی انجمن می‌باشد، مدیران را سریعاً در جریان قرار بدهید.
 7. هرگونه لینک خارجی به عناوین این انجمن فقط با ذکر منبع مجاز می‌باشد.
 8. موافقت می‌کنید که صاحبان و گردانندگان این انجمن مجاز به حذف ، ویرایش ، انتقال و بستن عناوین ارسالی شما و یا فایل‌های ارسالی در مواقع ضرورت می‌باشند.
 9. موافقت می‌کنید که اطلاعاتی شامل آی پی شما، میزبان اینترنتی، نسخه مرورگر، محل زندگی و سایر اطلاعات سیستمی در بانک اطلاعات سایت ذخیره خواهد شد.
 10. لطفاً برای تشکر، فقط از دکمه تشکر استفاده بفرمائید.ارسال‌های تک‌کلمه‌ای فاقد مضمون و یا صرفاً حاوی شکلک حذف خواهند شد.
 11. تنها روش بازیابی رمز عبور استفاده از ایمیل معتبر می باشد.لذا در صورت استفاده از ایملهای موقتی و یا غیرفعال، امکان بازیابی رمز عبور وجود نخواهد داشت.
 12. ثبت بیش از یک نام کاربری برای هر فرد حقیقی ممنوع می‌باشد .این محدودیت برای افراد حقوقی دو نام کاربری می‌باشد.
 13. عناوین مطالب ارسال شده می‌بایست مناسب، مفهوم و به زبان فارسی (به‌استثنای انجمن انگلیسی) در نظر گرفته شوند.
 14. حذف ارسال‌های کاربر به دلیل تخطی از قوانین سایت باعث کاهش اعتبار (هر پست 10 امتیاز) می‌شود.
 15. لینک به خندانک های (Smilies) سایر سایت‌ها مجاز نمی‌باشد.در صورت تمایل می‌توانید خندانکهای مدنظر خود را برای درج در سایت به مدیران معرفی کنید.
 16. ایرانسیم هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال کلیک بر روی لینک‌هایی که شما را به خارج از دامنه‌های (iransim.ir  و flightsim.ir ) هدایت می‌کنند، ندارد.
 17. ایرانسیم مختار است تا این قوانین و شرایط را با/بدون اعلام قبلی تغییر دهد.

حق نشر (کپی‌رایت)
 1. هدف سایت ایرانسیم تولید محتوا می‌باشد لذا لطفاً از درج و کپی عینی محتوای سایر سایت‌ها تا حد امکان خودداری فرمایید.
 2. درج مطالبی که حاوی لینک غیرقانونی محصولات، نرم‌افزارهای کرک شده، سریال فعال‌سازی و سایر موارد دارای حقوق مؤلف می‌باشد، ممنوع است.
 3. استفاده از تصاویر دارای حقوق مؤلف، ارسال اخبار و مقالات از سایت‌ها و مؤلفان دیگر فقط با ذکر نام و آدرس دقیق منبع و یا مجوز شخص تولیدکننده مجاز می‌باشد.در صورت دریافت شکایت از صاحب اثر، محتوای مذکور حذف خواهد شد.
 4. تبلیغ محصولات تجاری (به‌صورت متن،تصویر، امضاء و...) در ایرانسیم ممنوع می‌باشد لیکن در صورت نیاز به معرفی فروشگاه‌ها از بخش "اخبار سایت‌های مرتبط " استفاده نمایید.

رازداری و حفظ حریم خصوصی
 1. مدیران و گردانندگان این انجمن و سایت ایرانسیم هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات شخصی و پیام‌های خصوصی (PM) شما ندارند و بازیابی این پیام‌ها فقط از طریق دسترسی مستقیم به بانک داده و با هماهنگی قبلی با کاربر مربوطه امکان‌پذیر است.
 2. ایرانسیم خود را متعهد به حفظ ایمن اطلاعات شخصی شما می‌داند و آن را به‌هیچ‌عنوان به شخص حقیقی و حقوقی ثالث (به‌استثنای درخواست مقامات قضایی) واگذار نخواهد کرد. ما تمام تلاش خود را به‌منظور حفظ امنیت این اطلاعات بکار خواهیم کرد اما بااین‌وجود ایرانسیم هیچ مسئولیتی را در قبال نفوذ احتمالی و غیرقانونی به سرورهای میزبان و سایت که ممکن است منجر به از دست رفتن اطلاعات شوند نخواهد داشت.
 3. این انجمن از سیستم کوکی به‌منظور ذخیره اطلاعات موردنیاز برای افزایش و بهبود کارایی عملکرد بر روی سیستم شما استفاده می‌کند.
 4. از آدرس پست الکترونیکی که وارد می‌کنید فقط به‌منظور اطلاع‌رسانی و یا بازیابی رمز عبور استفاده خواهد شد.