Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام

هیچ چیزی برای عنوان به ذهنم خطور ،به بزرگی خودتون ببخشید!
دوستانی که صف شکن دارن اینو یه نگاه بکنن بگن این بابا از چه سیستمهایی بهره میبره؟؟

هواپیماش رو که نشناختم ! / فرودگاهش که فکر کنم کار دارو دسته خودمون باشه! / سینریشم همینطور / صدای کاکپیت فارسی رو از کجا آورده آخه؟ / سرعت شبیه سازش عالی بود / صدای لرزش بدنه هم توی کابین خوب بود ...

دوستان اگر امکانش براتون هست لینک چیزایی رو که میشه تهیه کرد مثل سینری تهران که در اینجا استفاده شده ، هواپیماش و فرودگاه مهرآباد و دبی رو برسونن به ما ... البته مشخصه که FS9 هست ...[amazed] 😲 😊 😍

وای خداااااااااااا 👏 .... شایدم من سطح توقعم کمه ! 😂

تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
محمد جان به این میگی با کیفیت؟#-o
حتماً این ویدئو  و یا این  رو ببین.

این منطره تهرانش که [heyyou] ، منظره دوبی برای FlyTampa هست ، هواپیماش هم HNAC یا Thomas Ruth و پانل هم اینجا 
در مورد صدا هم که مهماندار میگه "به فرودگاه آمستردام خوش آمدید" [blackhee]
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
11 سال پیش
Touradg نوشت:

محمد جان به این میگی با کیفیت؟#-o
حتماً این ویدئو  و یا این  رو ببین.

این منطره تهرانش که [heyyou] ، منظره دوبی برای FlyTampa هست ، هواپیماش هم HNAC یا Thomas Ruth و پانل هم اینجا 
در مورد صدا هم که مهماندار میگه "به فرودگاه آمستردام خوش آمدید" [blackhee]

الآن که دارم مینویسم هنوز اون دوتا لینکی رو که جهت اوج کیفیت گذاشتید برام رو ندیدم، الآن نگاه میکنم ... بله ... ما کلاً پای ویدیوهای خیلی عظیم تخمه شکستیم اما این پرنده برام جالب بود !
آمستردام رو بیخیال ..خودم کلی پاش خندیدم اما خب بازم خیلی باجال بود [blackhee]

آقا تورج زحمت لینک سینری تهران و فرودگاه مهرآباد رو میشه بکشی؟ ... داشتمشون (2 تا فیلم 747 و 707 هم در شب باهاشون گرفته بودم) اما گُمیده 😢 !!!
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
boris
  • boris
  • 54.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
11 سال پیش
خیلی زیبا بود مخصوصا اهنگی که انتخاب کرده بود [10of10] راستی کسی از دوستان با دوربین EZdok Camera کار کرده که تنظیماتش را بلد باشه به ما هم یاد بده؟بسیار ممنون میشم.[10of10]
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند