aabedii
  • aabedii
  • 51.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
9 سال پیش
با سلام

ما در حال طراحی تور جستجو و نجات 2015 ایواو در دویژن ایران هستیم. به این منظور در سینری های مختلف آبجکت هایی مانند هواپیما اضافه می کنیم که خلبانان بایستی در منطقه مربوطه جستجو و آبجکت را پیدا کنند. در ساخت سینری ها گروه توسعه دهنده ما دچار مشکلی با شبیه ساز 2004 شدند طوری که افزودن آبجکت هواپیما به سینری های این شبیه ساز امکان پذیر نیست. بصورت کلی از برنامه airport designer استفاده می شود ولی استفاده در برنامه های دیگر هم راه گشا نبوده است. شایان ذکر است که در سینری های شبیه ساز X مشکلی وجود ندارد. ممنون می شویم اگر راهنمایی بفرمایید.
UserPostedImage
Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
9 سال پیش
ارسال شده توسط : aabedii 

با سلام

ما در حال طراحی تور جستجو و نجات 2015 ایواو در دویژن ایران هستیم. به این منظور در سینری های مختلف آبجکت هایی مانند هواپیما اضافه می کنیم که خلبانان بایستی در منطقه مربوطه جستجو و آبجکت را پیدا کنند. در ساخت سینری ها گروه توسعه دهنده ما دچار مشکلی با شبیه ساز 2004 شدند طوری که افزودن آبجکت هواپیما به سینری های این شبیه ساز امکان پذیر نیست. بصورت کلی از برنامه airport designer استفاده می شود ولی استفاده در برنامه های دیگر هم راه گشا نبوده است. شایان ذکر است که در سینری های شبیه ساز X مشکلی وجود ندارد. ممنون می شویم اگر راهنمایی بفرمایید.سلام
جناب عابدی در حال حاضر تنها چیزی که بنظر من میرسه استفاده از Static Aircraft .mdl Maker هست ، شما با استفاده از این نرم افزار کاربردی و کم حجم میتونید هر مدل هواپیمایی رو که مد نظرتون هست به مدل استاتیک تبدیل کنید و بنظر من بهترین گزینه استفاده از هواپیماهای ترافیکی هست (AI) این برنامه اول اونارو به mdl و بعد به Bgl تبدیل میکنه و در این مرحله شما میتونین با استفاده از هر برنامه ی Placement یی که در اختیار دارید اونارو به سینری اضافه کنین ، از قابلیتهای این برنامه این هست که با شناسایی اجزای متحرک مدلها این امکانو به شما میده که شما اجزا رو ادیت کنین به عنوان مثال شما میتونید Landing Gear رو حذف کنین و خیلی چیزای دیگه که این میتونه اون حس یک هواپیمای آسیب دیده رو بهتر القا کنه ! کار کردن با این برنامه بسیار آسونه و با مطالعه Read me کاملا متوجه مبشبد، امید وارم مثمر ثمر واقع بشه.

لینک دانلود:
http://stuff4fs.com/open.asp?Folder=SAMM&JS=TRUE 
موفق باشید.
aabedii
  • aabedii
  • 51.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
9 سال پیش
ممنونم از توضیحات کامل شما. با این برنامه کار خواهم کرد و اگر به مشکلی برخوردم مزاحم شما خواهم شد.
UserPostedImage