mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
9 سال پیش
سلام به همه @};-

گرین‌پوینت تکنولوژیز شرکت کوچکی واقع در لند، واشنگتن، متخصص در خلق فضای داخلی منحصر به فرد برای مشتریان هواپیماهای تجاری، شرکتی یا وی‌آی‌پی است. این شرکت اخیرا از پروژه جدید خود برای فضای داخلی بوئینگ 787 دریم‌لاینر رونمایی کرده است که پرواز لوکس را به سطحی کاملا جدید ارتقا می دهد.

UserPostedImage


اوایل سال جاری میلادی گرین‌پوینت تکنولوژیز با پروژه تبدیل یک فروند بوئینگ 747-8 به یک جت خصوصی لوکس که مناسب میلیاردهای جهان بود در کانون توجه قرار گرفت و پروژه جدید این شرکت برای بوئینگ 787 دریم‌لاینر را حتی می توان چشمگیرتر از آن عنوان کرد.

UserPostedImage


بوئینگ 787 دریم‌لاینر در سال 2012 فعالیت خود را در ایرلاین های جهان آغاز کرده و به فناوری های نوین و بدنه‌ای سبک وزن که در ساخت آن از فیبر کربن استفاده شده است، مجهز شده و از این رو دارای استحکام و دوام بالایی نیز است. این هواپیمای مسافربری سفری راحت را برای سرنشینان خود رقم می زند و از دامنه پروازی حدود 10 هزار مایل (16093 کیلومتر) برخوردار است و بر همین اساس تقریبا می تواند بدون توقف به هر نقطه از جهان با سرعت کروز 560 مایل در ساعت (901 کیلومتر در ساعت) سفر کند.

UserPostedImage


بوئینگ 787 دریم‌لاینر گرین‌پوینت دارای سوئیت و دفتر شخصی برای مالک است که در قسمت جلوی هواپیما قرار می گیرند و دو سوئیت کوچک برای مهمانان در قسمت عقب در نظر گرفته شده اند. همچنین در این هواپیما امکانات و ویژگی های دیگری مانند اسپا، منطقه ورزش، اتاق ناهارخوری رسمی و یک سالن استراحت دوست داشتنی بکار گرفته می شوند.

UserPostedImage


UserPostedImage[/center

[center][10of10]