CPT.Mousavi
  • CPT.Mousavi
  • 50.02% (معمولی)
  • آزمایشی شروع کننده موضوع
8 سال پیش
ثبت نام برای ورود به هواپیمایی مجازی اسپادانا هر سه شنبه از طریق پرتال SDN-VA.ir
----------------------------------------/--------------------------------------------------------------
ناوگان هوایی ایرلاین مجازی اسپادانا شامل :

A306 EP-SAY
A306 EP-SLF
A320 EP-SAT
A320 EP-SLE
A321 EP-SAW
A321 EP-SAX
A333 EP-SAV
A346 EP-SAU
B462 EP-SRE
B463 EP-SRF
B72A EP-SBH
B738 EP-SBA
B748 EP-SLA
B748 EP-SLB
B748 EP-SLC
B748 EP-SLD
B752 EP-SBM
B77L EP-SBN
B77L EP-SBZ
C172 EP-STC
C172 EP-STD
C172 EP-STF
C208 EP-SNN
ECHO EP-STA
ECHO EP-STB
MD82 EP-SMA
MD83 EP-SMB
RJ1H EP-SRC
RJ1H EP-SRD
RJ8H EP-SRA
RJ8H EP-SRB
---------------------------------------/---------------------------------------
هدف از ایجاد ایرلاین اسپادانا،ایجاد فضایی صمیمی و آموزشی در زمینه پرواز می باشد.
برای هر گونه انتقاد یا پیشنهاد به این ایمیل پیام خود را ارسال نمایید. prd@sdn-va.ir
با تشکر روابط عمومی ایرلاین مجازی اسپادانا
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
8 سال پیش
عرض تبریک و آرزوی موفقیت.👏
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Spadana Airways
7 سال پیش
UserPostedImage 


هواپیمایی مجازی اسپادانا ، دومین هواپیمایی مجازی ایرانی ثبت شده در IVAO :


هواپیمایی مجازی اسپادانا ، فعالیت رسمی خود را از تاریخ اول فروردین سال 1393 آغاز کرد و پس از فعالیت مستمر بیش از یک سال ، در انتهای سال 94 موفق شد تا نام خود را بعنوان دومین هواپیمایی مجازی ایرانی ، در شبکه IVAO و دیویژن ایران در آیواو به مدیریت آقای "امیر حسین رستگار مقدم " ثبت کند . البته این اولین تجربه اسپادانا در رسمی شدن نبود ، بلکه پیش از تاسیس هواپیمایی مجازی اسپادانا ، زمانی که هواپیمایی مجازی معراج توسط کادر مدیریتی در شبکه FSA ایجاد شده بود ، تلاش هایی جهت دریافت مجوز از سوی هواپیمایی معراج انجام شد که علاوه بر موفق بودن این تلاش ها ، تصمیم بر ایجاد " هواپیمایی مجازی اسپادانا " گرفته شد .
هواپیمایی مجازی اسپادانا پس از گذشت چند ماه از تاسیس در شبکه FSA ، همانند بسیاری از هواپیمایی مجازی که به دنبال رشد و توسعه و ارتقا به سطحی بالاتر و حرفه ای تر نسبت به رقبای خود هستند ، شبکه FSA را ترک ، و به سوی ایجاد یک " سیستم " مجزا رفت که قطعا می توانست و می تواند کار آمد تر از شبکه FSA باشد و بطور قطع در کیفیت فعالیت هواپیمایی مجازی اسپادانا ، نه تنها در حوزه فعالیت خلبانان ، بلکه از هر جهت تاثیر گذارد و جهشی به سوی پیشرفت سریع تر و البته گریزی از برخی ضعف های شبکه FSA باشد .
هواپیمایی مجازی اسپادانا همواره بنای خود را در مسیر رقابت با سایر هواپیمایی های مجازی بر آن گذاشته تا شیوه های جدیدی را جدا از آنچه در بازه های مختلف زمانی رایج می شود در فعالیت خود ایجاد کند و در معنی بجای آن که بیشتر به دنبال پیشی گرفتن از سایر رقبا در مسیر های مرسوم باشد ، تلاش خود را بر آن بگذارد که از رقبای خود متمایز باشد .UserPostedImage 


هواپیمایی مجازی اسپادانا پیرو آنچه در بالا گفته شد ، در حوزه اصلی فعالیت خود ، یعنی شبیه ساز پرواز ، تلاش می کند تا شیوه ای متمایز را دنبال کند . چه در مبحث آموزش ، چه در مبحث فعالیت مستمر خلبانان ، همواره از ابتدا در هواپیمایی مجازی اسپادانا تلاش بر تعامل بیشتر مدیریت با اعضا و اعضا با یکدیگر بوده است ، ایجاد صمیمیت و ارتباط نزدیک بین اعضا با مدیریت ، مسئله ای مهم است که بلاشک باعث می شود کیفیت پرواز ها البته در کنار سخت گیری های معمول افزایش یابد و این افزایش کیفیت ناشی از از بین رفتن فاصله بی علتی است که بعضا بوجود می آیند . ما همواره در حال انجام یک تفریح هستیم و اصولا چنین فاصله هایی معنی ندارد !
هواپیمایی مجازی اسپادانا هم اکنون مفتخر به داشتن اعضای خانم و همچنین اعضایی با ملیت های مختلف مثل برزیل و عراق در بازه های زمانی مختلف بوده و همواره تلاش می کند که در ارتباط و تعامل با کاربران شبیه ساز های پرواز در نقاط مختلف جهان و خصوصا هواپیمایی های مجازی مختلف باشد و به تبادل اطلاعات و دانسته ها بپردازد و این در حالی است که اکیدا ، حتی یک ریال هم در این مسائل و نظام هواپیمایی مجازی اسپادانا داخل نشده و نخواهد شد .


UserPostedImage
همچنین معرف هواپیمایی مجازی اسپادانا بزودی در IVAO Webeye ثبت خواهد شد و تمامی پرواز های هواپیمایی مجازی اسپادانا تحت معرف رسمی Spadana Airways صورت خواهد گرفت .

Http://WWW.SDN-VA.IR  ، سایت هواپیمایی مجازی اسپادانا

https://www.instagram.com/spadanava  ، صفحه اینستاگرام هواپیمایی مجازی اسپادانا


https://telegram.me/spadana_public  ، کانال تلگرام هواپیمایی مجازی اسپادانا


UserPostedImage مشتاق حضور شما در جمع صمیمانه خود هستیم ... :)
Spadana Airways
7 سال پیش
UserPostedImageUserPostedImage 

مراتب و مجوز های پرواز در هواپیمایی مجازی اسپادانا
Spadana Airways
7 سال پیش
UserPostedImageGood Structure , Good Instructor

Spadana Airways