اطلاعیه همراهان و کاربران گرامی ایرانسیم، سلام. فرصتی شد تا به لطف خداوندگار، سرآغاز 20 ساله ایرانسیم را آغازی مجدد باشد.در این خصوص به اطلاع می رساند، رمز عبور حسابهای کاربری قدیمی بدلایل امنیتی غیرفعال شده است.خواهشمند است از طریق لینک "فراموشی رمز عبور" و با درج نام کاربری و یا پست الکترونیک خود آن را مجدداً فعال فرمائید. از اینکه فعالیت مجدد ایرانسیم را به دوستان اطلاع رسانی می کنید سپاسگذاریم.
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
6 سال پیش
UserPostedImage


دوستان سلام
به منظور یکپارچه سازی ، حفظ و ایجاد بانکی از تصاویر ارسالی توسط کاربران ایرانسیم، صفحه اینستاگرام سایت راه اندازی شد.منبعد تمامی تصاویری که در مسابقه تصویر برتر هر ماه شرکت داده می شوند در این صفحه بارگذاری خواهند شد.

https://www.instagram.com/iransim.ir/ 
همچنین به منظور دسترسی سریعتر بنری در بالای سایت قرار گرفته است.

در این راستا توجه شما را به نکات زیر جلب می کنم:
1- تمامی حقوق این تصاویر برای ایجاد کننده آن نزد ایرانسیم محفوظ می باشد و ایرانسیم هیچگونه استفاده تجاری از این تصاویر نخواهد کرد.
2- در صورتی که کاربران گرامی تمایلی به استفاده ایرانسیم از تصاویر ندارند از طریق پیام خصوصی به یکی از مدیران سایت اعلام بفرمایند تا عکس ایشان در اسرع وقت حذف گردد.
3- تمامی این تصاویر به منظور جلوگیری از سوء استفاده احتمالی واترمارک می شوند و این واترمارک به منظور مالکیت ایرانسیم بر این تصاویر نمی باشد.

موفق باشید
PC Flight Simulation Geek Since 1998