Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام دوستان
اينجانب پس از يك سال متوقف شدن وبلاگ Sky Jet دوباره اين وبلاگ رو برپا كردم و با تغييرات جديد
سايت ايرانسيم در وبلاگ من لينك مى باشد و وبلاگ من داراى چندين قسمت مى باشد مانند News و Notam و ....
دوستان عزيز اگر كمكى هم مى تونن بكنن دست به كار بشن و من به كمك چند نفر مخصوصا آقا رامين و آقا تورج و آقا محسن نياز دارما[blackhee] بقيه دوستان هم اگر كمكى بكنن ممنون مى شم
مطالبى كه مناسب باشد در اينجا من درون وبلاگم قرار مى دم كه در بخش مطالب ايرانسيم نيز قرار مى دم
www.skyjet.blogfa.com اينم لينكش
انتقاد و پيشنهاد هم داريد نامرديد اگر نگيد😁
اين وبلاگ من نيست وبلاگ همه ى ايرانسيمى ها هستش[approve]
باتشكر
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
11 سال پیش

سلام پرهام جان @};-

مبارکه ، امید وارم تو وبلاگت پر از چیزای خوب در مورد علوم هوایی بشه و من هم اگر کمکی از دستم بر میاد درخدمت 👏
Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
11 سال پیش
پرهام جان سلام @};-

مبارک باشه 👏 . منم ی سری اطلاعات دارم ، پیداشون کردم میدم که بزاری تو وبلاگت [approve] . راستی وبلاگت در چه ضمینه ای فعالیت میکنه ؟ شبیه ساز با هوانوردی ؟
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
ارسال شده توسط : Co-pilot 

پرهام جان سلام @};-

مبارک باشه 👏 . منم ی سری اطلاعات دارم ، پیداشون کردم میدم که بزاری تو وبلاگت [approve] . راستی وبلاگت در چه ضمینه ای فعالیت میکنه ؟ شبیه ساز با هوانوردی ؟

سلام به همتون و ممنون
وبلاگ خودتونه
عزيزان دل وبلاگ من بيشتر بخش هاى هوانوردى هست ولى در باره شبيه ساز هم مطالب گذاشته مى شه و قسمت بندى هاى مختلف داره كه اضافه هم مى شه به اين قسمتا
وبلاگ خودتونه و يوزر پس هم بهتون مى دم كه با هم مشاركت داشته باشيم [approve]

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
Ramin
  • Ramin
  • 53.78% (معمولی)
  • بال ایرانسیم
11 سال پیش
سلام به دوست بسیار عزیزم@};-

مبارک باشه پرهام جان حتماعزیز در خدمتم@};- [bowing]