Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلامی دویاره ... دوستان من حدود 6 تا از مستندهای کمپانی معروف Pilots eye رو دارم .. اگر کسی از دوستان میخواد این مستندها رو تهیه کنه بهم بگه تا لینکشو براش پیام شخصی بفرستم [approve] ولی اینو بهتون بگم حجمشون خیلی بالا و آپلود شده سرور های هستن .... 😁 اما اگه کسی میخواد تهیه کنه میتونم براش ارسال کنم که فکر کنم اینطوری به نفعش باشه .... این 6 تا مستند حجمی بالای 25 گیگ دارن .... نظرم اینه که هر 6 تاشو به عنوان یک پک قرار بدم و هر پکی 10000 هزار تومن قیمتش باشه ... 4 هزار تومن هزینه پست و 6 هزار تومن هزینه مستندها ( هر مستند 1000 تومن اونم بخاطر ترافیک مصرف شده ) .. قیمت 60 درصد قطعی است ... این مستند ها با کیفیت HD شامل :

Pilotseye.tv Los Angeles [2011.BDRip 720p

Pilotseye-Malediven. BD-Rip 720p

Pilotseye.tv Wien-Barcelona

PilotsEYE.tv: San Francisco A380 (2012) - IMDb the best

PilotsEYE.tv | Munich - San Francisco | Airbus A340-600

PilotsEYE.tv: ShanghaiPilotsEYE.tv: Shanghai the best

من دوتا از این مستند ها رو برای خواهر مریم از اعضای انجمن فرستادم ، دیدنشون شدیدا توصیه میشه 😛

[attent] : عزیزان گرامی : این پست رو نزدم که پول جمع کنم چون آدم این کارا نیستم ، این پست در حد

موافق یا مخالف بودن دوستان هست 😝 لذا خواهشا ، بالا غیرتا فکر بد نکنید . یا علی @};-
Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
11 سال پیش
ارسال شده توسط : Co-pilot 

سلامی دویاره ... دوستان من حدود 6 تا از مستندهای کمپانی معروف Pilots eye رو دارم .. اگر کسی از دوستان میخواد این مستندها رو تهیه کنه بهم بگه تا لینکشو براش پیام شخصی بفرستم [approve] ولی اینو بهتون بگم حجمشون خیلی بالا و آپلود شده سرور های هستن .... 😁 اما اگه کسی میخواد تهیه کنه میتونم براش ارسال کنم که فکر کنم اینطوری به نفعش باشه .... این 6 تا مستند حجمی بالای 25 گیگ دارن .... نظرم اینه که هر 6 تاشو به عنوان یک پک قرار بدم و هر پکی 10000 هزار تومن قیمتش باشه ... 4 هزار تومن هزینه پست و 6 هزار تومن هزینه مستندها ( هر مستند 1000 تومن اونم بخاطر ترافیک مصرف شده ) .. قیمت 60 درصد قطعی است ... این مستند ها با کیفیت HD شامل :

من دوتا از این مستند ها رو برای خواهر مریم از اعضای انجمن فرستادم ، دیدنشون شدیدا توصیه میشه 😛

[attent] : عزیزان گرامی : این پست رو نزدم که پول جمع کنم چون آدم این کارا نیستم ، این پست در حد

موافق یا مخالف بودن دوستان هست 😝 لذا خواهشا ، بالا غیرتا فکر بد نکنید . یا علی @};-

lمن هم 8 تاشونو دارم بیا با هم صحبت کنیم پک رو کامل کنیم

UserPostedImage

UserPostedImage
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
11 سال پیش

خيلى عاليه كه 👏
ببين با آقاى عطايى هماهنگ بكنش و كلشونو بگذار
تازه تو وبلاگ هم بگذار
هرچى هم سود برديد بين خودتون تقسيم كنيد
دمت گرم ايول [blackhee]

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
11 سال پیش
خیلی خوبه که برادر عباس 😁 . شما کدوماشو داری حالا ؟؟؟ من این 6 تا رو کامل دارم باقیشون دارن دانلود میشن 😝

پرهام نظر لطفته .. این قیمتی که زدم بیشتر بخاطر این بود که همه بتونن این نرم افزار ها رو مشاهده کنن . در واقع اون 6 هزارتومن هم میشه پول DVD چون میدونی که هر مستندی رو بخوای بخری بالای 10000 تومنه در سایت های اسمشونو نبر [blackhee] [approve] البته باید ببینم دوستان چه نظری دارن ؟ اگه استقبال نشه نمیشه کاری انجام داد 😕
Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
11 سال پیش

خیلی خوبه که برادر عباس 😁 . شما کدوماشو داری حالا ؟؟؟ من این 6 تا رو کامل دارم باقیشون دارن دانلود میشن 😝

پرهام نظر لطفته .. این قیمتی که زدم بیشتر بخاطر این بود که همه بتونن این نرم افزار ها رو مشاهده کنن . در واقع اون 6 هزارتومن هم میشه پول DVD چون میدونی که هر مستندی رو بخوای بخری بالای 10000 تومنه در سایت های اسمشونو نبر [blackhee] [approve] البته باید ببینم دوستان چه نظری دارن ؟ اگه استقبال نشه نمیشه کاری انجام داد 😕

سایتی که نمی خوای اسمشو ببری تیک آف شاپ 8 تای اونو دارم

این ها باید DVD-9 رایت بشند ها 3500 پول وی دی وی خامش هست گرون تر در میاد!!!😊

منم پرهام میدونه سود نمی خوام چیزی اگه سود می خواستم مجانی نمیذاشتم سایتم هه👏
UserPostedImage

UserPostedImage