Ramin
  • Ramin
  • 53.78% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
11 سال پیش

UserPostedImage

باشگاه پرسپولیس در حالی از خرید هواپیمای اختصاصی خبر داده بود که صادق رییسی کیا می‌گوید این هواپیما برای کارهای دیگر هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن سورینت در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره مالیکت هواپیمایی که گفته می‌شود مخصوص باشگاه پرسپولیس است، اظهار کرد: این هواپیما در مالکیت شرکت قشم ایر است اما بر اساس قراردادی که با باشگاه پرسپولیس منعقد شده، پروازهای این تیم را هم ساپورت می‌کند. اما اگر این هواپیما در زمان لازم نبود، از سرویس‌های دیگر استفاده می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که با این وجود چرا از واژه اختصاصی برای این هواپیما استفاده می‌شود، افزود: هواپیما از این لحاظ که پرسپولیس می‌تواند استفاده کند اختصاصی است، اما مالکیتش برای شرکت دیگری است. به هر حال نمی‌توان یک هواپیما را تنها برای یکی، دو سرویس در ماه معطل نگه داشت.

رییسی‌کیا همچنین درباره بازی هفته‌ بعد راه‌آهن مقابل فولاد خوزستان به ایسنا گفت: تیم برای دیدار با فولاد آماده بوده و مشکل خاصی ندارد. امین منوچهری هم بعد دوران مصدومیتش، برگشته و می‌تواند بازی کند. ما امیدوار بودیم از دو، سه بازی آسان و قرعه خوبی که در ابتدای فصل داشتیم بهره لازم را ببریم، اما فوتبال همین است. با این وجود سورینت تیمی است که در روزهای سخت بهتر جواب می‌دهد و فکر می‌کنم بعد از بازی با فولاد و استقلال بهتر شویم.

او در پایان تاکید کرد: ما در پایان فصل رتبه‌ای که می‌خواهیم را به دست خواهیم آورد. هفته‌ قبل هم هفته‌ شکست بسیاری از مدعیان بود. یکی از تیم‌هایی هم که دایه دار بود، ما بودیم. اما همان طور که گفتم مرد روزهای سخت هستیم و روند رو به رشد تیم آغاز خواهد شد.

mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
11 سال پیش
UserPostedImage

[amazed] ای بابا a320 بود شد a300-600 مگه چندتا رو با آرم پرسپولیس رنگ زدن و برای چی کلا ، اونم هوی ایرکرافت:-k
Ramin
  • Ramin
  • 53.78% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
11 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

UserPostedImage

[amazed] ای بابا a320 بود شد a300-600 مگه چندتا رو با آرم پرسپولیس رنگ زدن و برای چی کلا ، اونم هوی ایرکرافت:-k

سلام@};- [bowing]
محسن جان فکر کنم همش برای جذب مشتری باشه[blackhee] در حال حاضر این ایرلاین داره تبلیغات زیادی انجام میده اینم یجور تبلیغه[readdoc] این ایرلاین در نظر داره با این کار طرفدارای این تیمو به سمت خودش بکشه و در قدم بعدی تبلیغشو رو پیراهن این تیم هم قرار بده [blackhee]

Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
11 سال پیش
به نظر من اين ايرلاين اصل رو ول كرده چسبيده به فرع
مطمئن باشيد در مدت كمتر از دوسال به همون فوكر٥٠ هاش امتنا مى كنه
بيس پروازاى قشم اير در فرودگاه قشم است و اين فرودگاه كلا دو عدد پاركينگ بيشتر ندارد
در فرودگاه قشم كه بيس پروازى اين ايرلاين هستش هيچ تعمير گاه و آشيانه و چيلر اى وجود نداره
فرودگاه قشم يكى از بد ترين طرح هاى تقرب در بين فرودگاه هاى ايران و خاورميانه رو دارد ، دوستانى كه چارت خانى بلد هستند مى دونن طرح تقرب اين فرودگاه حتى با VOR نيست و NDB هست
اين فرودگاه يك ترمينال به اندازه ى فرودگاه رشت ندارد
پس چگونه مى خواهد بيس پرواى باشد و ٢٢ فروند هواپيما را ساپورت كند
به فرض از اين ٢٢ فروند ١٦ فروند شب را در شهر هاى مشهد و تهران باشند ، ٦ فروند ديگر پس چه مى شود
آيا ترمينال اين فرودگاه گنجايش اصلا دارد
آيا اصلا مقدار باند براى ايرباس ٣٠٠ مناسب است
و حالا درباره ى خود ايرلاين
آيا اصلا قسمت تعميرات اساسى دارد
آيا اصلا چيلر و آشيانه دارد
آيا اصلا مديريت درستى دارد
يك ايرلاين موفق قرار نيست مسير چند ساله رو يك شبه طى كنه ، به عنوان مثال آتا در تبريز كارش رو با سه فروند ام دى شروع كرد و به مرور زمان در حال پيشرفت است و حالا ايرباس هاى ٣٢٠ رو در مسير هايش دارد
و هزاران آياى ديگر
ايرلاين هاى هسا ، ايرلاين تازه تاسيس مهر و ..... رو براتون مثال مى زنم با ايران ايرو ماهان اينا هم اصلا كارى ندارم
هسا يك بيس بسيار مناسب با طرح تقرب مناسب و داراى فرودگاه چيلر دار و آشيانه دار در اصفهان دارد و اگر مشكلى پيش آيد ، واحد تعميرات سريعا وارد عمل مى شوند
يا ايرلاين تازه تاسيس مهر كه به زودى فعالييت هاى خود را از مشهد شروع مى كند و تمامى امكانات را دارا است
من نمى گم فقط بيس ها مشهد ، اصفهان ، تهران باشه من حرفم سر اينه كه اول زير سازى بايد انجام بشه بعد بياين اون فرودگاهو بيس اصليتون كنيد
اول يه طرح تقرب مناسب براى اون فرودگاه كه هميشه در نقطه ى ديد مشكل دارد فراهم كنيد
اول يك ترمينال مناسب احداث كنيد بعد اون فرودگاهو بيش اصلى پروازاتون كنيد
باتشكر
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage