Ramin
  • Ramin
  • 53.78% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام@};-

A300-600 Iran Air EP-IBC

لینک مستقیم دانلود پک کامل:CLS-A36R-GE2-Iran Air EP-IBC 

لینک مستقیم دانلود تکسچر:تکسچرCLS-A36R-GE2-Iran Air EP-IBC 

تصاویر:

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
10 سال پیش
سلام برادر بنده پک کامل رو دان ونصب کردم ولی شبیه ساز هواپیما رو اضافه نکرده
Ramin
  • Ramin
  • 53.78% (معمولی)
10 سال پیش
ارسال شده توسط : OMIDSIM 

سلام@};-

برای نصب کردن Aircraftدر ابتدا فایل را پس از دانلود از حالت Compress خارج کرده ،فایل را در مسیر زیر کپی کنید:از راست به چپ بخوانید:

وارد درایوی که شبیه ساز را در آن نصب کرده اید شوید-Airplanes--simobjects--Microsoft Flightsimulator x--microsoft Games--program files

[size=6]در شبیه ساز 2004 هم مانند مسیر بالا نصب صورت میگیرد با این تفاوت که بجای simobjectsفولدر Aircraft قرار دارد[

OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Ramin 

سلام@};-

برای نصب کردن Aircraftدر ابتدا فایل را پس از دانلود از حالت Compress خارج کرده ،فایل را در مسیر زیر کپی کنید:از راست به چپ بخوانید:

وارد درایوی که شبیه ساز را در آن نصب کرده اید شوید-Airplanes--simobjects--Microsoft Flightsimulator x--microsoft Games--program files

[size=6]در شبیه ساز 2004 هم مانند مسیر بالا نصب صورت میگیرد با این تفاوت که بجای simobjectsفولدر Aircraft قرار دارد[

بله بنده هم همین اقدامات رو انجام دادم ولی نشد . فقط یه سوالی ؟ fs9 همون اف اس ایکسه ؟
Ramin
  • Ramin
  • 53.78% (معمولی)
10 سال پیش

ارسال شده توسط : Ramin 

سلام@};-

بله بنده هم همین اقدامات رو انجام دادم ولی نشد . فقط یه سوالی ؟ fs9 همون اف اس ایکسه ؟

سلام دوست عزیز@};-

fs9 شبیه ساز پرواز 2004 هستش نه ایکس،این هواپیما در هردو شبیه ساز fs9وfsx اجرامیشه[bowing]

کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند