OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
10 سال پیش
خوب اول از همه باید از اقای عطائی تشکر کنم بابت اطلاعاتی که قرار میدن هر چند صحتش معلوم نیست و این چیزی عادیه....

+ چند ساعت پیش از این رویداد، اوکراین روسیه را متهم کرد که یک فروند جت سوخو ۲۵ این کشور را سرنگون کرده است – ادعایی که مسکو نپذیرفت.
+ رئیس جمهور اوکراین در بیانیه‌ای گفته است که این سومین اتفاق ناگوار در روزهای اخیر است. قبل از این هواپیمای آنتونوف ۲۶ و سوخوی ۲۵ از سمت مناطق تحت کنترل روسیه هدف قرار گرفتند.
++ کنترلر ترافیک هوایی اسپانیا اعلام کرده است لحظاتی قبل از وقوع سانحه دو هواپیما جنگنده اوکراین را در نزدیکی هواپیما بوئینگ777مالزی رویت کرده است

خوب با توجه به این سه تا بند بنظرم باید با دید زیرکانه تری به موضوع نگاه کنیم
چرا که بار روانی داره مستقیما به سمت روسیه کشیده میشه تا جدایی طلبان ..... واین بحث تا حدودی غیر عادیه....
والبته بند سوم که خوب شاید در جهت مقابله با بند های اول و دوم اومده ( باید با تمامی اخبار ابتدا به چشم یک شایعه نگاه کرد )
پس اصلا نباید بیش از 30 درصد فکر کنیم که یکی از این سه جناح ( اکراین ، جدایی طلبان ، روسیه ) در این اقدام دست داشتند
همه ی احتمال ها تا اطلاعات شفاف ثانوی در مورد مسئول این اتفاق فقط در حد 30 درصد هستش

البته این نطر بندس [bowing]

و البته برای اینکه حال دوستان یکم بهتر شه یک شوخی : میگم احتمالا انگیزه ی انهدام این هواپیما احساسی بوده ، اخه انقد قشنگه من اگه جای اون کسی بودم که اخرین دکمه رو جهت پرتاب موشک باید فشار میداد ، به خاطر حسادتی که نسبت به زیبایی این هواپیما بهم دست داده بود حتما شلیک میردم

چقد لوس ! یخ نکنی نمکدون ![blackhee]
Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
ارسال شده توسط : OMIDSIM 

خوب اول از همه باید از اقای عطائی تشکر کنم بابت اطلاعاتی که قرار میدن هر چند صحتش معلوم نیست و این چیزی عادیه....[blackhee]

ممنون
در ضمن هواپیما موقع پرواز پینتش عوض شده بود [blackhee]
UserPostedImage

UserPostedImage
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
10 سال پیش
خوب حالا بخاطر پینتشم که نه بخاطر خودش ! ما که تو ناوگان 777 نداریم [barareh]
Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
ادعای جدید : روسیه اینبار آرام نگرفت و بیان کرد که ممکن است هواپیمای حادثه دیده به جای هواپیمای رئیس جمهور روسیه منهدم شده است !

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Abbas Ataei 

ادعای جدید : روسیه اینبار آرام نگرفت و بیان کرد که ممکن است هواپیمای حادثه دیده به جای هواپیمای رئیس جمهور روسیه منهدم شده است !

UserPostedImage

بله این خبر رو چند دقیقه پیش در فروم دیگری مطالعه کردم ، احتمالش صفره در نظر بنده
دوستان بیاید منطقی فکر کنیم
اگه اکراین هواپیمای رئیس جمهور روسیه رو میزد جوامع بین المللی چه بلایی سر اکراین و متعاقبا امریکا و یورو میاوردن؟
هر چقدر هم که شما بگی اکراین بخاطر حمایت روسیه از جدایی طلبان آسیب خورده باشه باز هم امکان نداره اکراین دست به چنین کاری بزنه .....
این روس ها هم زیاد د.ی .ری میگن ...