forood
  • forood
  • 50.36% (معمولی)
  • بال کاغذی شروع کننده موضوع
14 سال پیش
با سلام ودرود به همگي

دوستان من ميخواستم بدونم تو پروازهاي آنلاين موقع پرواز هم آموزش داده ميشه؟ مثلا اكه كسي ضعفي داشته باشه كمكش ميكنن؟ يا بايد همه چيز رو مو به مو بلد باشيم بعد بيايم پرواز!؟
دوست عزيز آقاي سلحشور شما ساكن مشهد مقدس هستين؟ اگه هستين مشتاقم با شما آشنا بشم!

با سپاس
بدرود@};-
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
14 سال پیش
سلام
بله.دوستان زیادی هستند که کمک می کنند.در ضمن واحد آموزش نیز برای همین منظور فعال هست و میتونید با ارسال درخواست , تقاضای جلسات آموزشی کنید.

PC Flight Simulation Geek Since 1998
S.Salahshour
  • S.Salahshour
  • 66.36% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
14 سال پیش
سلام...

شما پس از ورود به سازمان .. پیشنهاد می کنم نرم افزار Team Speak سریعا نصب کرده و از طریق سرور EU6.TS.IVAO.aero وارد کانال صوتی ایران بشید تا دوستان در بقیه مراحل شمارو یاری کنند....👍

پیروز و موفق باشید
Guest
14 سال پیش
سلام خسته نباشید
ببخشید من برای بار اول
عصر وارد بازی شدم
و از مهر آباد خواستم پرواتز کنم
یه آقایی تو برج کنترل
بهم گفت اگه دیسکانکت نشی اخراج می شی
بعد دلیل رو پرسیدم
گفتند اینجا قوانین داره
باید همه رعایت بکنند و اینجور چیزا
حالا از شما دوستان کسی در مورد قواینن چیزی می دونه
قوانین بازی چی هست
مقلا برای نشستن و بلند شدن چه چیزای باید مکالمه کرد
و اینجور چیزا
ممنون می شم راهنماییم کنید...
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
14 سال پیش
سلام دوست گرامی
مثالی می زنم, از نظر شما آیا رفتن و نشستن پشت یک هواپیما و پرواز دادن آن بدون آموزش و دانش کافی قابل قبول و ممکن هست؟
طبیعی است که خیر.

شما ابتدا با کمک همین دوسنان و مطالعه خودتون و احتمالاً برگزاری جلسات آموزشی آنلاین باید با دانش پرواز های آنلاین آشنا بشوید و بعد اقدام به حضور در محیط پرواز آنلاین کنید.پروازهای زیاد دیگری هم همزمان در حال انجام هستند و هرگونه اشتباه و نا آشنایی شما میتونه کنترلر و دیگر خلبانان رو دچار مشکل گاهاً جدی همانند خراب کردن جلسه امتحان یکی از دوستان کند.البته دوست کنترلر هم شاید کمی خسته بودند و بهم ریختن ترافیک , ایشون رو کمی عصبی کرده و ایشون برای حفظ منطقه تحت کنترلشون از شما خواستند تا خارج بشوید که از نظر بنده هم کاملاً قابل قبول هست.
بنابراین توصیه من این هست که شما ابتدا با مطالعه و درخواست جلسات آموزشی آنلاین حداقل به مبانی پرواز آنلاین و قوانین مربوطه آشنایی پیدا کنید و بعد اقدام به حضور در ایونتها و محیطهای کنترل شده کنید.بخش آموزش هم در این خصوص آماده کمک به شما هست.

موفق باشید
PC Flight Simulation Geek Since 1998