Mohammadmahdi_SH
9 سال پیش
در واقع بد نیست اینکار هم ولی تو این تاپیک نه.یه تاپیک مجزا بزنین که دوستان تو یه بازه زمانی محدود عکسشونو از هوپیمای اون ایرلاین بزارن و بعد یه نظر سنجی بزاریم برای بهترین عکس[approve]

در ضمن شما به چه نرمافزاری عکس برداری میکنین؟؟

من Ezok نصب کردم ولی اول اینکه رو همه هواپیما ها کار نمیکنه و دوم تنظیمات سختی داره و پیچیدست:-k
Queen of the Skies
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
9 سال پیش
بسیار خوب . والا نظر شخصی بنده هم این هست که معیار تایپ باشه . تاپیک هم طرح بسیار عالی هستش فقط من یک چیزی اضافه کنم . اگه بشه به قول شما تو یک بازه رمانی محدود فقط تاپیک باز باشه . مثلا الان تاپیک میزنیم با اسم تصاویر اختصاصی اعزای ایرانسیم از بویئنگ 747-400 ( شبیه ساز ایکس ) در یک هفته دوستان تصاویرشون رو قرار بدن. بعد از اون تاپیک بسته بشه. یعنی مدیریت زحمت بکشن تاپیک رو ببندن ، بطوری که تصاویر فقط معلوم باشه و دیگه نشه در اون تاپیک پست زد . تا مدت نامعلوم دیگه ای ، مثلا 6 ماه دیگه که دوباره با یک اعلامیه طی بازه زمانی یک هفته دوستان تصاویرشون رو قرار بدن و بعد دوباره با همون شرایط تا مدت نامعلومی بسته بشه . نظر سنجی هم طرح خیلی بدی نیست ، خیلی خوب هم نیست
Mohammadmahdi_SH
9 سال پیش
خوب پس راش بندازین.این قضیه بستن تاپیک بعد از زدن تاپیک و با اطلاع دادن از طریق پیغام خصوصی به مدیرا حل میشه[approve]

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

به عکسای امید که نمیرسه ولی بازم غنیمته[blackhee]

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

دوستان یه راهنمایی کنین با چه نرم افزاری عکس بگیرم؟
Queen of the Skies
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
9 سال پیش
آقا نگو .... این عکس دومت نابودم میکنه .... یه سرچی بکنید maxresdefault

من با دیدن عکس هاتون یاد اون ها میفتم .... بدون طبیعی کننده ولی فوق العاده زیبا

برادر سیستمت پتانسیل رکس و اینا رو داره

ان شا الله بحث تاپیک رو هم راه میندازیم . جالب خواهد شد و بدون شک جذاب و دوستان میپیوندن....
Mohammadmahdi_SH
9 سال پیش
ارسال شده توسط : OMIDSIM 

آقا نگو .... این عکس دومت نابودم میکنه .... یه سرچی بکنید maxresdefault

من با دیدن عکس هاتون یاد اون ها میفتم .... بدون طبیعی کننده ولی فوق العاده زیبا

برادر سیستمت پتانسیل رکس و اینا رو داره

ان شا الله بحث تاپیک رو هم راه میندازیم . جالب خواهد شد و بدون شک جذاب و دوستان میپیوندن....

نه واقعیت سیستمم کم میاره رکس نصب کنم...عکسارو یه مفدار فتوشاپ آلود میزارم وگرنه روشنایی عکس اصلی کمتره از اینا😁

Queen of the Skies