mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
8 سال پیش
سلام به همه دوستان @};-

حقیقت یه مدت دنبال paint kit برای f5 tiger flylogic گشتم ولی چیزی پیدا نکردم . اگر از دوستان کسی لینکی داره لطفا اطلاع بده . ممنون
این مدل ادان برای f5 از همه مدلهای دیگه دقیقتره

UserPostedImage
Karl DG
  • Karl DG
  • 50.02% (معمولی)
  • بال کاغذی
8 سال پیش
سلام

والا من تا بحال تنها کاری که تونستم با این هواپیما کنم تغییر سایز نمایشش به اندازه ی استاندارده ، وگرنه نه ریپینتی برای این پیدا کردم نه پینت کیت 😞 با همون پینت سوییس میپرم 😞 چه ورژنش رو داری ؟ FSX یا FS9 ?
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Karl DG 

سلام

والا من تا بحال تنها کاری که تونستم با این هواپیما کنم تغییر سایز نمایشش به اندازه ی استاندارده ، وگرنه نه ریپینتی برای این پیدا کردم نه پینت کیت 😞 با همون پینت سوییس میپرم 😞 چه ورژنش رو داری ؟ FSX یا FS9 ?

سلام خدمت شما @};-

من از نسخه fsx aerosoft استفاده میکنم تو فلایت سیم چنتا ریپینت ازش هست ، ولی پینت کیت نیست ، این ادان رو flylogic dbs طراحی کرده و aerosoft به عنوان فروشندس .

کیفیت خوبی داره . اگر پینت کیتش پیدا بشه برای ایران ریپینت میکنم [approve]

Arman Riazat
8 سال پیش
سلام
در خصوص بازنقش F-5 من در سال 2010 این کار رو انجام دادم و برای دانلود در اختیار علاقه مندان قرار گرفت
برای دانلود به این آدرس مراجعه کنید و از پرواز با F-5 نیروی هوایی ایران لذت ببرید آرمان ریاضت
http://simviation.com/1/search?submit=1&keywords=Northrop+YF-5A+IRIAF+Iran+Package&x=27&y=10 
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Arman Riazat 

سلام
در خصوص بازنقش F-5 من در سال 2010 این کار رو انجام دادم و برای دانلود در اختیار علاقه مندان قرار گرفت
برای دانلود به این آدرس مراجعه کنید و از پرواز با F-5 نیروی هوایی ایران لذت ببرید آرمان ریاضت
http://simviation.com/1/search?submit=1&keywords=Northrop+YF-5A+IRIAF+Iran+Package&x=27&y=10 

.

سلام به شما دوست گرامی @};-

از ریپینت شما لذت بردم و کاره خوبی هست ، ولی من نیاز به پینت کیت tiger flylogic f5 دارم و ادان شما اون مدل نیست .