MD man
  • MD man
  • 0% ()
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
9 سال پیش
دوستان عزیز ظاهرا یک عزیزی بنام naras پینت بسیار بسیار بسیار با کیفیتی برای ام دی های تابان درست کرد در ورژن CLS . ازونجایی که دسترسی به ایشون غیرممکنه (!) لطفا دوستانی که این پینت رو خریداری کردن با هر قیمتی که خواستند این رو در اختیار من بذارن. واقعا ازتون ممنونم نیاز مبرم دارم به این پینت خدا خیرتون بده برادری میکنید
MAHDI MHR
  • MAHDI MHR
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
9 سال پیش
به جرئت میشه گفت که آقای رحمت زاده بهترین سازنده بازنقش نه تنها در ایران سیم بلکه در تمام ایران هستند

همون طور که شما هم گفتید درحال حاضر دسترسی به ایشون ممکن نیست ولی بنا به درخواست شما من میتونم این بازنقش رو برای شما با پیام خصوصی ارسال کنم، البته فقط یک شرط داره، اون هم اینکه باید به من قول بدید که هر زمان که آقای رحمت زاده برگشتند شما مبلغ 2000 تومان رو به حساب ایشون واریز کنید
MD man
  • MD man
  • 0% ()
9 سال پیش
داداش واقعا گلی دستت درد نکنه به روی چشمم حتما فدای محبتت این ایمیلم Hastiron@gmail.com
MD man
  • MD man
  • 0% ()
9 سال پیش
ارسال شده توسط : MAHDI.MHR 

به جرئت میشه گفت که آقای رحمت زاده بهترین سازنده بازنقش نه تنها در ایران سیم بلکه در تمام ایران هستند

همون طور که شما هم گفتید درحال حاضر دسترسی به ایشون ممکن نیست ولی بنا به درخواست شما من میتونم این بازنقش رو برای شما با پیام خصوصی ارسال کنم، البته فقط یک شرط داره، اون هم اینکه باید به من قول بدید که هر زمان که آقای رحمت زاده برگشتند شما مبلغ 2000 تومان رو به حساب ایشون واریز کنید

داداش واقعا گلی دستت درد نکنه به روی چشمم حتما فدای محبتت این ایمیلم Hastiron@gmail.com
MAHDI MHR
  • MAHDI MHR
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
9 سال پیش
ارسال شده توسط : MD man 

ارسال شده توسط : MAHDI.MHR 

به پیام خصوصی شما ارسال شد