sina..pilot
  • sina..pilot
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
@};- @};- سلام دوستان چند تا سوال داشتم لطف کنید راهنمایی کنید@};- @};-

1- اگر پروازی رو رزرو کنم باید در ساعت مشخصی پرواز کنم یا بستگی به خودم داره
2- من خلبان واقعی نیستم ولی با شبیه ساز اشنایی زیادی دارم مشکلی نداره ؟
3- برای انجام پرواز رزرو شده باید کاملا اینترنتی انجام بشه پرواز یا درحالت افلاین بعد از انلاین شدن ثبت میشه
4- من اینترنتم adsl 256 جواب میده ؟

خیلی ممنون با تشکر [bowing] [bowing] [bowing]
Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
8 سال پیش
سینا جان سلام در مورد سوال شما باید بگوییم که بستگی به ایرلاین ها دارد که بعضی هاش به موقع هست بعضی هاش هم نه و چندین ایرلاین مختلف وجود دارد که
مثلا تهران ایر جناب اقای محمودی مدیریت تهران ایر را بر عهده دارند که من با ایشان در ارتباط هستم میتوانم به سوال شما پاسخ بدهم

البته به یاد داشته باشید درکل ایرلاین های مجازی به دودسته تقسیم میشود

1- ایرلاین های خصوصی که حتما باید پرواز رزرو کنی که من دوست ندارم
2- ایرلاین های عمومی مثل وتسیم و ایواو که بصورت گروهی می توانید در ان پرواز کنید که شامل ATC انلاین هم میشود

که من خودم فقط و فقط تو ایرلاین های نوع دوم هستم وخیلی راضی هستم چون من میتوانم همزمان با چند دوستان خود یک پرواز را باهم شرکت کنیم که ایرلاین های وتسیم و ایواو خیلی فعال تر هستند من خودم تو شبکه وتسیم هستم و پیشنهاد میکنم به میل خودتان به شبکه های ایواو و وتسیم بروید.

راستی این هم را بگویم که میتوانی همزمان هم تو وتسیم باشی هم تو ایواو هم تو چند ایرلاین مختلف@};-
sina..pilot
  • sina..pilot
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
دوست عزیز خیلی از راهنمایی شما ممنون دربارهی اینترنت چی من adsl 256 مخابرات دارم که 32 کیلوبایت سرعت میده میشه انلاین بازی کرد
TOMCATER
  • TOMCATER
  • 50.06% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : sina..pilot 

دوست عزیز خیلی از راهنمایی شما ممنون دربارهی اینترنت چی من adsl 256 مخابرات دارم که 32 کیلوبایت سرعت میده میشه انلاین بازی کرد

سلام
سرویس 256 پاسخگوی شما برای پرواز آنلاین حداقل در شبکه ایوایوو هست ،اما بازی را نمیدانم اصلا چی هست ///
کلاینت IVAP حتی در پرواز های طولانی مصرف بالایی ندارد ......
Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
8 سال پیش
ارسال شده توسط : sina..pilot 

سلام برادر اقا یادم رفته بود ییخشید

عزیز مصرف اینترنت بی نهایت پایین هست یعنی بی نهایت مصرفی نداره و سرعت شما 256 عالی هست زیاد مهم نیست من خودم با وایمکس 128 هستم که خیلی خیلی خوب جواب میدهد@};- @};-