sina..pilot
  • sina..pilot
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
خواهش میکنم از راهنمایی شما عزیزان خیلی ممنون لطف کردید
TOMCATER
  • TOMCATER
  • 50.06% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
8 سال پیش
درود
در مورد ایرلاین های مجازی تا اونجایی که من اطلاعات دارم توضیحاتی میدم خدمتتون....
ایرلاین های فعال در شبکه های محازی در کل به دو دسته تقسیم میشوند یا در ایوایو یا در وتسیم ( بعضی از آنها در هر دو فعال هستند مانند تهران ایر و تابان)
ایرلاین ها را نیز میتوان به دو دسته دیگر نیز تقسیم کرد رییل کار و مجازی
ایرلاین هایی که شبیه سازی شرکت های فعال در دنیای واقعیت را انحام میدهند مانند هواپیمایی مجازی ماهان یا آسمان یا زاگرس یا .... (عموما این ایرلاین ها توان خود رو در پایه شبیه سازی واقعی ناوگان و مسیر ها و .... قرار دادند و در جذب اعضا و خلبان سختگیری هایی هم دارند.
گذوه دوم ایرلاین های مجازی کاملا آزاد هستند با ناوگان آزاد و مسیر های آزاد که برای رفاه و آزادی کامل خلبان طراحی شدند مانند مای ایرلاین و پارس ایرویز و ....
البته گروه دوم نیز قوانین خاص خود رو در مورد نحوه پرواز کردن و جذب اعضا دارند ....
گروه دیگری هم هستند که کلا در شبکه های مجازی فعالیت ندارند به دلایل منفعتی ......😁
موفق باشید
aabedii
  • aabedii
  • 51.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Mohammad Sadeq 

سینا جان سلام در مورد سوال شما باید بگوییم که بستگی به ایرلاین ها دارد که بعضی هاش به موقع هست بعضی هاش هم نه و چندین ایرلاین مختلف وجود دارد که
مثلا تهران ایر جناب اقای محمودی مدیریت تهران ایر را بر عهده دارند که من با ایشان در ارتباط هستم میتوانم به سوال شما پاسخ بدهم

البته به یاد داشته باشید درکل ایرلاین های مجازی به دودسته تقسیم میشود

1- ایرلاین های خصوصی که حتما باید پرواز رزرو کنی که من دوست ندارم
2- ایرلاین های عمومی مثل وتسیم و ایواو که بصورت گروهی می توانید در ان پرواز کنید که شامل ATC انلاین هم میشود

که من خودم فقط و فقط تو ایرلاین های نوع دوم هستم وخیلی راضی هستم چون من میتوانم همزمان با چند دوستان خود یک پرواز را باهم شرکت کنیم که ایرلاین های وتسیم و ایواو خیلی فعال تر هستند من خودم تو شبکه وتسیم هستم و پیشنهاد میکنم به میل خودتان به شبکه های ایواو و وتسیم بروید.

راستی این هم را بگویم که میتوانی همزمان هم تو وتسیم باشی هم تو ایواو هم تو چند ایرلاین مختلف@};-

با سلام

البته مورد 1 و2 منافاتی با هم ندارند و به شخصه به شما پیشنهاد می کنم همزمان از هر دو استفاده کنید. برای مثال مای ایرلاینز که بنده مدیریتشو در حال حاظر به عهده دارم در ایواو فعالیت می کنه. یعنی پرواز هم در شبکه ایواو آنلاین هست و سرویس آب و هوا و ای تی سی بهره می بره هم کلاینت خصوصی ایرلاین پرواز رو ضبط می کنه و یک ایرلاین رو شبیه سازی می کنه.

UserPostedImage
sina..pilot
  • sina..pilot
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
یعنی در ایرلاین های خصوصی atc انلاین وجود نداره