amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
با سلام و خسته نباشید.Airport Enhancement Services یا AES یکی از محصولات شرکت Aerosoft است که به صورت FREE برای دانلود موجوده.
از جمله امکانات این محصول اینه که پس از فرود با زدن دکمه ی contorol+shift+w پنجره ای باز می شه که در آن می تونید گیت موردنظرتان را انتخاب کنید و پس از آن مارشالر شما را به سمت گیت هدایت می کنه.در گیت مار شالر ارشادات لازم را به شما میدهد.وپس از خاموش کردن موتور ها پلکان و ماشین های حمل بار با دقت تمام خودشون را به هواپیماتون نزدیک میکنند.شما می توانید مسافر ها را پیاده کنید یا پس از سوخت گیری از ماشین سوخت وتمیز کردن هواپیما مسافران را سوار کنید . در آخر هم (در صورت وجود یخ ) از ماشین های ضد یخ بخواهید که شروع به عملیات DE-ICE کنند . ماشین پوش بک شما را به عقب هول مدهد و شما را روی تاکسی وی قرار میده.ودر آخر مارشالر به شما Clear Signal را می دهد .
لازم به ذکر است که این برنامه هم برای FS2004 و هم برای FSX موجود است ولی همه ی این ها فقط در فرودگاه Nurenburg آلمان با کد EDDN فعال است وبرای فعال کردن در فرودگاه های دیگر ،نیاز به فرودگاه اضافه شونده که محصول خود Aerosoft باشه یا وارد کردن کد نیاز دارید. من خودم این برنامه رو دارم وازش خیلی راضی ام.
همه ی این ها به طور مفصل در دفترچه ی این محصول توضیح داده شده و توصیه می کنم اون رو دقیق بخونید .
اگر سوالی دارید میتونید همینجا بپرسید .

این هم لینک دانلود:

http://en.shop.aerosoft.com/eshop.php?action=home&shopfilter_category=Flight+Simulation&s_design=DEFAULT&s_language=english 

UserPostedImage UserPostedImage
amfa
  • amfa
  • 50.18% (معمولی)
  • تازه وارد
13 سال پیش
سلام
براي وارد كردن كد فرودگاه هاي ديگه چه كار بايد كرد ؟ بايد خريداري بشه حتماً ؟
[merci]
amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
بله باید خریداری بشن و به صورت credit هستند.من خودم خیلی دنبال این کدها گشتم ولی پیدا نکردم .
اگر این کد ها را پیدا کردید در AES Help (که پس از نصب برنامه در desktop شما ظاهر خواهد شد ) ودر قسمت Add credit وارد کنید.
به نظرم بهتر است که از فرودگاه های اضافه شونده استفاده کنید که هم به شما scenery می دهد هم AES رو برای فرودگاهی مه خریداری کردید فعال می کند .این هم لیستی از فرودگاه هایی که با AES سازگار اند :
1- German Airports
Mega Airport Frankfurt -2
Mega Airport Zorick -3
Mega Airport Munich -4
French Airport Charls De Gole -5
Frence 1 airports- 6
New Spanish Airports -7
و بسیاری از فرودگاه های Aerosoft.

یک سوال داشتم . من AES Installer را دارم و می خواستم برای دانلود بذارم . فایل رو zip کردم و الصاق کردم ولی نشد . باید چه کار کنم؟😕
UserPostedImage UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
13 سال پیش
amin نوشت:

یک سوال داشتم . من AES Installer را دارم و می خواستم برای دانلود بذارم . فایل رو zip کردم و الصاق کردم ولی نشد . باید چه کار کنم؟😕

سلام
الحاق فایل در فروم فقط تا حجم محدودی ممکن هست.

PC Flight Simulation Geek Since 1998
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند