Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
13 سال پیش
صحنه اصلاحی فرودگاه خلیج فارس عسلویه ویرایش 1.1 برای شبیه ساز پرواز 2004 کاری از پیام ناصر ترابی

دریافت فایل  (355 کیلوبایت)  oibp.jpeg شما مجوز لازم برای دیدن محتوا را ندارید.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
13 سال پیش
اگر ممکنه برای FSX هم یه دستی بالا بزنید حیف این فرودگاه هست که در FSX نباشه. @};-
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
13 سال پیش
ای کاش تورج عزیز یه سنری توپ برای این فرودگاه خلیج فارس در FSX درست میکرد، من این این فرودگاه رو خیلی دوست دارم، همونطور که میدونید این فرودگاه در یک محلی احداث شده که یکطرف دریا هست و یک طرف کوه، و معمولا همیشه کرس ویند داره از سمت دریا به باند، باند جهتش شمال غربی - جنوب شرقیه ، 13 - 31 ، من بخاطر کارم هر ماه 2 یا سه بار از شیراز به عسلویه میرم با پرواز خوب کیش ایر، بویینگ ام-دی ، خیلی دوست دارم این پروازو تو سیمولاتور تجربه کتم با کرس ویند.[merci]
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
13 سال پیش
Reza_Sadri نوشت:

ای کاش تورج عزیز یه سنری توپ برای این فرودگاه خلیج فارس در FSX درست میکرد، من این این فرودگاه رو خیلی دوست دارم، همونطور که میدونید این فرودگاه در یک محلی احداث شده که یکطرف دریا هست و یک طرف کوه، و معمولا همیشه کرس ویند داره از سمت دریا به باند، باند جهتش شمال غربی - جنوب شرقیه ، 13 - 31 ، من بخاطر کارم هر ماه 2 یا سه بار از شیراز به عسلویه میرم با پرواز خوب کیش ایر، بویینگ ام-دی ، خیلی دوست دارم این پروازو تو سیمولاتور تجربه کتم با کرس ویند.[merci]

قبلاً شروع شده...😉
البته فقط بصورت خیلی ساده!

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
13 سال پیش
اقا منتظریم ممنون 👏