Sepehr Ebadi Borna
12 سال پیش
[funcrazy] [funcrazy]

اه...بابا بچه ها بیخیال بشین دیگه...!! اصلاً هدف ما اینجا بحث کردن در مورد موضوعات هوانوردی و شبیه ساز هست...باید جنبه خودمونو بالا ببریم... کم بدبختی داریم تو زندگیمون با این وضع مملکت ؛ حالا 2 دقیقه میشینم پای نت باید هی با این اوون دعوا کنیم به قول آقا محمد تو دهنی بزنیم به هم...؟؟ بابا تورو خدا ...این مسائل خنده داره اصلاً..... هدف ما اینجا بالا بردن سطح سواده نه اینکه با لحن نامناسب بخوایم سواد و ادب مونو به رخ اینو اوون بکشیم.....!!

بنده از همین جا اعلام میکنم : اگه کسی از پست من ناراحت شده عذر میخوام..... ( به هر حال منم بعضی جاها پست زدم )

آقا خواهشی دارم اینه که بعد پست بنده ی حقیر کسی پستی دیگه نده و بحث همین جا تموم بشه ؛ حتی شما دوست عزیز 🤣 ...!! دست گلتون درد نکنه...!! مرسی...!!

[merci]
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
سلام

کاملاً حق با شما بود و صمیمانه انتقاد رو میپذیرم اما یادتون باشه که سکوت در برابر ظلم عین بی عدالتیه!(انشاالله بعد از تفکر متوجه منظورم میشید!)
هر آنچه نوشتم به خاطر خودمون بود. من از بچگیم توی بحثهای جدی شرکت میکردم ،پس بدونید که این صراحت کلام توی خون منه،اگه آزار دهنده هست دنبالم بدوید و سانسورم کنید چون در برابر ستمگر ساکن نخواهم بود! (میرم روی ویبره[blackhee] )
قبول دارم که پستهام گوله آتیشه ولی واقعاً بعضی رفتارها رو نمیشه مورد سرزنش های آنچنانی قرار نداد،قبول کنید![approve]
همانطور که قبلاً هم اشاره کرده بودم،بحث مخالف،جدل میاره،جدل رو بی صبری میاره،نتیجه رو تفکر میاره! پس... توی بحث ها تفکر کنید و بعد شرکت کنید،سعی کنید واو به واو حرفهاتون حساب شده باشه،گرچه عقیده دیگران رو بر نمیتابید ولی سکوت هم آفریده خداست! البته به قول یه عبارتی:گاهی وقتا به جای خاموشی در جواب ابلهان ،باید یه مشت بخوابونی زیر چشمش!چون آدمی که ابله باشه ،معنی اون سکوت رو هم نمیفهمه ! (دور از جون بچه های انجمن[readdoc]

جناب مرصعی عزیزم،از ترس شما تعجب زیادی میکنم چرا که نهایت اون رو در حذف کلمه "********" دیدم! نترس آقا...نترس! محکم باش!
این سانسوریسم شما داره روی مخ بچه ها،با کفش پاشنه بلند رژه میره! اگه دوستان رو با همین بحثهای داغ به کار نکشیم این انجمن سوت و کور میشه!(قبلاً زیر نظر گرفتم رفتارها رو)

پست قبلی رو هم بیخیال! چون بدون فکر نوشتمش! الآن هم نمیشه پاکش کرد چون ...

ولی عجب بمب اتمی ترکیده اینتوو!!!!😝

اعضای عزیز! تورو خدا فعالیت کنید تا من بیچاره برای گرم نگه داشتن کرسی هی هیزم جمع نکنم![merci]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
12 سال پیش

صلوات بلند ختم کنید

UserPostedImage