Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
12 سال پیش
متن درست و حسابی جهت درج خبر پیدا نکردم،لطفاً دوستان همراهی کنند:---)

[APARAT]http://www.aparat.com/v/d1a2a78180205c620020b4a4629607b263307[/APARAT]

تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
maryam
  • maryam
  • 66.72% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
12 سال پیش
فکر کنم براى لهستان بوده ارابه فرود جلو باز نشده عىن ۷۲۷ ما
سنگی که طاقته ضربه های تیشه را ندارد تندیسه زیبایی نخواهد شد

Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
12 سال پیش
maryam نوشت:

فکر کنم براى لهستان بوده ارابه فرود جلو باز نشده عىن ۷۲۷ ما

آقا تورج عزیز نمیدونم با استناد به اخطارتون دیگه چطوری باید جواب کوتاه بدم! ولی خدا شاهده من نه شکلک خالی تابحال پست کردم و نه یک کلمه![readdoc] اینو نوشتم که نگید عرضه خالی بود.... پست رو پاک کنم بِیتَر تَره![blackhee]

خواهر گلم! عین کلمه ای هست که مفهومش رو توی کلاس اول ابتدایی تجربه کردید! یک طرف کاغذ رو گواش مال کنید و بعد کاغذ رو تا و سپس باز کنید،نتیجه قابل مشاهده این خواهد بود که دو طرف با هم مو نمیزنند! در این حالت میگیم اینور عین اونوره[blackhee]
از حضار درخواست میکنم که بنده رو مورد تشویق قرار ندهند![bowing] به هر حال مجلس ادب پارسی بود و مجبور بودید از افاضات بنده بهرمند بشید!🤣

نظر من اینه که خلبان این هواپیما نشون داد که خلبان ما و همچنین خودش وظیفشون رو به درستی انجام دادن! تازه اگه یه حساب سرانگشتی هم بخوایم انجام بدیم کار این خلبان معرکه تر بود! چون کاپیتان ما فقط 1 چرخ نداشت و این بابا هیچی! اشتباه نفرمایید پس! عین 727 ما نبود!
بگذریم....گذشته ها گذشته! فقط باید از نتایجشون درس بگیریم[heyyou]

تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
این پرنده در حال پرواز از نیوآرک به ورشو بوده است که نیم ساعت بعد از بلند شدن از نیوآرک خلبان Tadeusz Wrona تشخیص می دهد که سیستم هیدرولیک مرکزی دچار مشکل شده است.با توجه به وزن بسیار زیاد سوخت مورد نیاز برای پرواز اقیانوسی تصمیم گرفته می شود مسیر به سمت ورشو برای سوزاندن سوخت ادامه داده شود.پس از رسیدن به ورشو 1 ساعت دیگر هواپیما را برای اتمام کامل سوخت و همچنین آمادگی واحدهای ایمنی بر فراز فرودگاه دور می زند.دو فروند اف 16 برای بازرسی چشمی وضعیت چرخها نیز به سمت هواپیما رهسپار می شوند.
نقص در سیستم هیدرولیک باعث می شود که فلپ ها و ارابه های فرود دچار مشکل شوند.نهایتاً فلپ ها باز می شوند ولی ارابه های فرود خیر.هواپیما در ورشو و بر روی باند کف ریزی شده بدون هیچ گونه آسیب جانی فرود می آید.

تصویر خلبان پرواز:

UserPostedImage

UserPostedImage
PC Flight Simulation Geek Since 1998
maryam
  • maryam
  • 66.72% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
12 سال پیش
پس آقا تورج کار خلبانش از خلبان ما سختر بود هم از نظر موقعیت و هم نوع هواپیما.
سنگی که طاقته ضربه های تیشه را ندارد تندیسه زیبایی نخواهد شد