amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
سلام ... سلام....

من می خواهم اینجا یه نظر سنجی درست کنم تا نتیجه بگیریم که آقا بهترین هواپیما در حال حاضر برای FSX از همه لحاظ چی هست؟ 🤔

خواهش مندم دوستان 3 هواپیمای برتر رو به ترتیب بهتری و افضلیت بنویسند و دلیل رو هم ذکر کنند.

امیدوارم مورد پسند دوستان ایرانسیم قرار بگیره .

حالا نظر خودم چیه؟

به نظر من pmdg حرف اول رو میزنه :

1- محصولاتش مثلا ام دی 11 ( که عاشقشم ) و 737 NGX ( که دیگه حرف نداره ) رو مقایسه کنید با نسخه 2004 شون .

زمین تا آسمون فرق دارن . نه ؟

2- تکنیک جدید PMDG که در کابین 3 بعدی وقتی موس رو روی دکمه ای می آرید شکل دست میاد . یه جورایی عالیه . چون

خلبان رو به REAL WORLD که نزدیکی به اون هدف اصلی شبیه سازی رو نزدیک میکنه . در واقع استفاده کننده fsx با کار کرد و چگونگی استفاده دکمه آشنا میشه به جای این که فقط کلیک کنه

دوم بعضی شرکت های اختصاصی مانند FLY THE MADDOG و DIGITAL AVIATION که چیزی بیرون نمیدن یا وقتی یهو بیرون میدن یه شاهکاره به یاد ماندنی می سازن . به طوری که در صورت روشن نکردن ANTI-ICE شیشه جلوی MD82 یخ می بندد.( با چشم خودم دیدیم )

(دوست ندارم بدی شرکتی رو بگم) ولی هر کار کردم خودم رو قانع کنم که WICO خوبه دیدم نه ، نمیشه .

این جور شرکتا هی هواپیما میدن بیرون هیچکدوم هم ارزش خریدن ندارن.

مثلا 777 . FMC درست کار نمیکنه . AUTO LAND هم که خبری نیست . کابین 3 بعدی هم 1.5- از 10 نمره!🤣

UserPostedImage UserPostedImage
saba.h
  • saba.h
  • 54.26% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
12 سال پیش
بستگی داره از چه لحاظ منظورت کامل بودن باشه.برای ایکس چهار مدل شاخ در حال حاضر هست:
سیمچک ایرباس 300
کاپیتانسیم 727 و 707
پی ام دی جی 737
هرکدوم هم خوبیای خودشو داره.
777 هم پی ام دی جی داره میزنه هم کاپیتان سیم.باید دید کدوم یکی بهتر خواهد بود.
767 لول دی هم مدل مشتیه.

UserPostedImage
A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
12 سال پیش
سلام ...
خوب شد که چنین تاپیکی درست شد.
من الان از Airbus A300 Simcheck و 747 و 737 NGX محصول PMDG و 747-200 شرکت CLS استفاده میکنم.
با ایرباس سیمچک که در ناوبریش مشکل دارم و هنوز نتونستم بفهمم مشکل چیه؟؟؟
با 747 CLS هم که در اینترسپت کردن VOR مشکل دارم که مشکل اون رو هم هنوز نفهمیدم.
الان فقط دارم از 747 و 737-800 و 900 شرکت PMDG استفاده میکنم که به جرات میتونم بگم که تا حالا هیچ مشکلی باهاشون نداشتم.بسیار بسیار عالی هستند.
هنوز نتونستم یه سری مدل از ایرباس های مدرن که برای FSX ساخته شده اند و خوب هستند رو پیدا کنم.میخواستم نظر دوستان رو راجع بهش بپرسم.
با تشکر