amin15
  • amin15
  • 52.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
سلام به همگی
من قبلا برنامه Ivap رو نصب کرده بودم.حالا که شبیه سازم رو عوض کردم و دوباره خواستم Ivap رو نصب کنم برای نصب FSUIPC ارور زیر رو میده و خود منوی Ivap هم به شبیه ساز اضافه نمیشه.

Your FSX installation is not suitable for this version of FSUIPC.
You may need to instal an update from Microsoft.
No changes have been made by this program.
و وقتی که Ok رو می زنم یک ارور دیگه میده:

Runtime Error at 34:2199
EXE.XML:Error on line 89,position 20:Invalid at the top level of the document.

اگر کسی از دوستان بتونه کمکم کنه ممنون میشم.[merci]

*هیچگاه به قدرت واقعی خود پی نخواهید برد مگر اینکه قوی بودن ٬ تنها گزینه باقی مانده برای شما باشد*
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
سلام
آخرین نسخه FSUIPC رو از اینجا  دانلود کنید.مطمئن شوید که نسخه های قدیمی رو کاملاً پاک کردید.نسخه دانلودی رو نصب کنید.در صورت مشاهده مجدد پیغام خطا اگر نسخه Acceleration رو نصب کردید یکبار آن را پاک و نصب مجدد کنید و اگر از نسخه معمولی استفاده می کنید یکبار SP2 را نصب کنید و بعد اقدام به نصب FSUIPC کنید. فقط توجه کنید که قبل از همه این کارها FSUIPC کاملاً پاک شده باشد.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
amin15
  • amin15
  • 52.32% (معمولی)
12 سال پیش
سلام
ممنون از راهنماییتون.
میشه توضیح بدید که FSUIPC دقیقا کجا قرار داره و از کجا باید پیداش کرد و پاکش کرد؟
ممنون
*هیچگاه به قدرت واقعی خود پی نخواهید برد مگر اینکه قوی بودن ٬ تنها گزینه باقی مانده برای شما باشد*
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
amin15 نوشت:

سلام
ممنون از راهنماییتون.
میشه توضیح بدید که FSUIPC دقیقا کجا قرار داره و از کجا باید پیداش کرد و پاکش کرد؟
ممنون

پوشه Modules در پوشه اصلی شبیه ساز رو حذف کنید.البته اطمینان حاصل کنید به غیر از فایلهای FSUIPC مورد دیگری در این پوشه نیست.اگر ماژولهای دیگری هست فقط فایلهایی که نام FSUIPC در اونها هست رو حذف کنید.

PC Flight Simulation Geek Since 1998
amin15
  • amin15
  • 52.32% (معمولی)
12 سال پیش
Touradg نوشت:

پوشه Modules در پوشه اصلی شبیه ساز رو حذف کنید.البته اطمینان حاصل کنید به غیر از فایلهای FSUIPC مورد دیگری در این پوشه نیست.اگر ماژولهای دیگری هست فقط فایلهایی که نام FSUIPC در اونها هست رو حذف کنید.

وقتی می خوام نصبش کنم میگه FSX OR ESP not found.Please locate and open FSX.EXE OR ESP.EXE.
و ازم می خواد فایل مورد نظر رو انتخاب کنم ولی همچین فایلی تو فولدر شبیه ساز نیست.دقیقا کدوم فایل رو می خواد.
*شبیه ساز من واسه نوین پنداره.ممکنه ایراد از همین باشه و آیا با عوض کردن شبیه ساز ممکنه مشکل حل بشه!؟*

ممنون