naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان شروع کننده موضوع
12 سال پیش

UserPostedImage

ترجمه ماشینی: [approve]

تمام ابزار جدید امتیاز تست دبستان DVD در حال حاضر در قالب تعریف بالا پهن و همچنین شامل فرمت بلو ری می آید و همراه با نرم افزار ابزار رتبه Prepware.
سازمان دیده بان پهن دی وی دی یا دیسک های بلو ری با تعریف بالا برای یادگیری افراد، سپس نرم افزار ASA Prepware (CD) را از طریق سوالات را برای یک مدرسه جامع حمل و نقل هوایی زمین کار می کنند استفاده کنید. گواهی فارغ التحصیلی و تایید استاد (ثبت کردن) از ASA بدون هیچ هزینه اضافی پس از اتمام دوره ..

با آمادگی برای آزمون های مجازی، شما می توانید از مواد شما را به ACE نیاز به آزمون دانش FAA، یاد می گیرند اما این فقط یک سؤال و بررسی پاسخ شما همچنین به دست آوردن اطلاعات لازم برای تبدیل شدن به یک خلبان سالم، صالح و با اعتماد به نفس. انیمیشن های درخشان، گرافیک های 3D و جلوه های ویژه در سراسر همراه با مربیان متخصص و فوق العاده فیلم های پروازی دوره آمادگی آزمون های مجازی کاملا سرگرم کننده و انگیزه تجربه یادگیری است که به شما کمک می کند تا برای امتحانات آماده است.

این بسته همچنین شامل دیسک جایزه با بیش از 2 ساعت پس از مصاحبه ها، مشاهدات، و با الهام از برخی از رهبران صنعت آموزش و پرورش در حمل و نقل هوایی که بحث در مورد درس سخت خود را در طول دوره.مصاحبه هر دو سرگرم کننده چشم انداز و فرصت نادر به تماشا و گوش دادن به عنوان هوانورد و کمال به اشتراک گذاشتن دانش خود را، ثروت از تجربه و عقل ارزشمند است.

ابزار مجازی خلبانی تست دبستان البته دی وی دی شامل دو دی وی دی عریض با وضوح بالا و دیسک های بلو ری بنابراین شما می توانید ویدئو ها در مورد هر بازیکن شما باید لذت ببرید. محتویات دوره: مفاهیم و آب و هوا، خدمات آب و هوا، ابزار پرواز، ناوبری، مقررات و طرزالعمل، خروج، مسیر، ورود و رویکرد، و نکات تست. نزدیک به 10 ساعت از مواد ALL-جدید
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
12 سال پیش
سلام آقای نارس
دوست گرامی فکر میکنم این پکیج برای آموزش مفید باشه . حیف که فقط بر اساس قوانین faa هست .از کجا میشه تهیه کرد ؟ 😎

آقا عجب چیزیه این ترجمه ماشینی تا متن خوندم روده بر شدم 🤣 😂
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان شروع کننده موضوع
12 سال پیش
mehornet نوشت:

سلام آقای نارس
دوست گرامی فکر میکنم این پکیج برای آموزش مفید باشه . حیف که فقط بر اساس قوانین faa هست .از کجا میشه تهیه کرد ؟ 😎

آقا عجب چیزیه این ترجمه ماشینی تا متن خوندم روده بر شدم 🤣 😂

سلام برادر.
من حسین هستم.مدیر پایگاه تخصصی شبیه ساز پرواز.[flap]
تورجی گیر میده.[punched]
میگه لینک دانلود نذار.😕
ترجمه ماشینی باحاله.🤣
چرت و پرت ترجمه میکنه ولی مفهومشو میرسونه.😛
اصلاً بیاید از اینجا دانلود کنید کیف کنید حالشو ببرید خونتون تماشا کنید.[dance]

UserPostedImage

1.17GB

لینک دانلود:
ویرایش مدیر: لینک به دلیل عدم رعایت حقوق مولف حذف شد.
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
12 سال پیش
حسین جان ممنون
تورج از نظر اخلاقی کاملا درست میگه والا 😊 ولی واقعا یه همچین چیزی تو ایران پیدا میشه که کپی هم نباشه😕
asa هم که تو تحریمه .

کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند