سوال نظرسنجی: نظرتون در رابطه با سینری تهیه شده چیه؟

مجموع: 3

artak
  • artak
  • 52.16% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان
12 سال پیش
میشه بفرمایید کدام مناطق از خراسان رو شامل شده ؟!
UserPostedImage
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
12 سال پیش
برادر توی این ارتفاع که ما فقط آسمون رو میبینیم که. 😲
حجمش چقدره؟ 🤔
usofk
  • usofk
  • 55.16% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
12 سال پیش
خوب شده اما اگر میخوای تکمیلش کنی چندتا پیشنهاد دارم امیدوارم که بتونم تو بهتر شدنش کمک کنم

1- وقتی هواپیما نزدیک به سینری میشه عکسها حذف میشن اونو میتونی با تغییر lodدر فایل infدرست کنی
2- این سینری اشکال در سینریهای photorealایجاد میکنه:
یعنی هنوز که مقدار فایلها به مشهد نرسیده اما اگر مشهد رو شامل بشه سنری مشهد که دارم (قسمتهایی از عکس بریده شده تا ساختمانهای دیفالت از زیر عکس بیرون بزنه دوباره )ساختمانها محو میشه
راهکار1-میتونی اطراف فرودگاهها و شهرهارو اصلا کار نکنی و فقط مخصوص مراتع و بیابانها و کوهها باشه چون درآینده ممکنه باز کسی خواسته باشه photorealشهر دیگری رو با کیفیت بالا کارکنه
راهکار2-این یکی کار خیلی زیادی میبره اونهم اینکه قسمت شهرهارو با کیفیت بالاتر بسازی و قسمت ساختمانها و مزارعش رو ببرّی (این تاپیک)  تا landclass دیده بشه اما کار خیلی کاملی میشه و استان خراسان دیگه فقط فایل AFCAD لازم داره و elevationش رو هم خودم کامل میکنم[flower]
3-توی دیفالت، کل زمین پوشیده از درخت و گون و گیاه هست اما وقتی photorealمیاد همه حذف میشن اونهم قبلا ف نم امتحان کرده بودم یک کم transparencyش رو کم کنی اونها ظاهرشن
4-که خیلی مهمه قسمت زمستان و شب هست
شب همه نقاط سفید باید سیاه بشن تقریبا هیچی دیده نشه، جز قسمتهای مسکونی و روستاها یکم روشن باشه البته از روشنی الانش بازهم باد تاریکتر باشه
زمستان هم که در این تاپیک  توضیح داده
5- برای آپلودش هم از flightsimاستفاده کن توضیحاتی از فایلت بنویس و... برای فایلهای حجیم هم میتونی توش باFTPارسال کنی

درکل برای پرواز VFR فکر قشنگیه
انشاالله که دلسرد نشی و تا آخرش با دقت ادامه بدی❤
خدایا آنکه تورا دارد چه ندارد؟
و آنکه تورا ندارد چه دارد؟ امام حسین(ع)
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند