Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
11 سال پیش
تصاویری از وعده های غذایی که در هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران (هما) سرو میشود . . .

UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
ابراهیم جان به فکر خودت نیستی به فکر ما باش.نمیدونم چرا ولی غذای داخل هواپیما خیلی میچسبه!
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
با اجازه:

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage
PC Flight Simulation Geek Since 1998
maryam
  • maryam
  • 66.72% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
11 سال پیش
وسطه راه نگه میدارن نماز بخونیم؟[blackhee]
سنگی که طاقته ضربه های تیشه را ندارد تندیسه زیبایی نخواهد شد

mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
11 سال پیش
سلام به همه دوستان [flower]

والا من چند وقت پیش با ایران ایر از شیراز میومدم تهران که تایم پرواز همراه شده بود با وعده نهار ، مهماندارهای محترم شروع به پذیرایی کردن و ساندویچ سرو میشد.

به هر حال نوبت بنده و اطرافیانم شد و با خوش برخوردی مهماندار ظروف غذا رو تحویل گرفتیم و مشغول خوردن شدیم 😝 جای همه خالی ..

من هم با تورج هم عقیدم غذا خوردن تو هواپیما حس خوشمزه ای داره 🤣

القصه ؛ آقا من تا نصفه ساندویچم رو خورده بودم ولی جز خمیر خبری از ملات داخلش نبود تا وسطای ساندویچ که بالاخره یه چیزایی پیدا شد[barareh]

جوری که کسی متوجه نشه به اطرافیام نگاه کردم دیدم وضعیت اونها هم همینجوره و دارن به زور سس کچاب نون خالی رو میزنن تو رگ 😂

حالا چی بود !! که گفتم یه عکس بگیرم ..

محتویات : یک عدد خیار شور کامل و یک تکه ، دو بند انگشت گوشت مرغ آبپز شده بدون ادویه و یه نان که خمیرش گرفته نشده و .....

به مهماندار محترم گفتم ببخشید خانم این چیه ، بنده خدا یه نگاهی کرد گفت اگر کمه یکی دیگه هم بیارم 👸 گفتم نه مرسی خیلی بی کیفیته و بعد هم از اون حرفای آسمون ریسمون پیش اومد .

با عرض پوزش

UserPostedImage

از دوران بچگی سفر هوایی رفتم و هر سال که میگذره کیفیت در همه مورد پایین میاد . خدایی ایران ایر همین 15 سال پیش در مورد سرویس دهی چقدر بهتر بود😕