capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
کسی خبر داره ایرباس شرکت پی ام دی جی در چه وضعیتی و مرحله از طراحی هست؟
خیلی وقته منتظر هســـــــــــــــــــــــتیم! 🤔
UserPostedImage
amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
11 سال پیش
ارسال شده توسط : capt.persis 

سلام !

برادر PMDG و Airbus ؟ فکر کنم منظورتون 777 باشه ؟

شاید هم منظورتون ایرباس 320 FlightSim Labs هست . لطفا بگید مقصودتون کدوم بوده تا شاید خبر جدیدی از اون داشته باشم .[blackhee]

UserPostedImage UserPostedImage
capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
ارسال شده توسط : amin 

سلام !

برادر PMDG و Airbus ؟ فکر کنم منظورتون 777 باشه ؟

شاید هم منظورتون ایرباس 320 FlightSim Labs هست . لطفا بگید مقصودتون کدوم بوده تا شاید خبر جدیدی از اون داشته باشم .[blackhee]

آره برادر منظورم ایرباسی هست که pmdg سال 2008 قولشو داد و پس از آن بود که 777 را نیز اعلام کرد
اونطور که من پیگیری کردم مسولین ایرباس مثل مسولین بویینگ با گشاده رویی در را به روی pmdg باز نکردن و حاضر نشدن بعضی اطلاعات را بدن تا این که این مشکل حل شد اما یه آقایی که مخی بوده در pmdg و مسول همین 737 هم بوده از pmdg رفته و پروژه ایرباسشون رو زمین گیر کرد

بعد هم که خبر ایرباس FSL امد که بعید میدونم در حد ایرباس pmdg بشه! آخه pmdg قول داده بود که مثل 737 شبیه سازی کنه!

حالا ما هستیمو 1000 آرزو واسه اومدن A320 PMDG , FSL A320, QW Boeing 787 🤔
UserPostedImage
B748
  • B748
  • 52% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
11 سال پیش

ارسال شده توسط : amin 

....

حالا ما هستیمو 1000 آرزو واسه اومدن A320 PMDG , FSL A320, QW Boeing 787 🤔

خوب 787 و FSL A320 خیلی دور از انتظار نیست و طی ماه های آتی حتما هر دو را خواهیم داشت ولی همکاری PMDG با ایرباس را در شرایط کنونی را خیلی بعید می دونم! همانطور که می دونید PMDG با بوئینگ دارای روابط ویژه ای هست و تونسته به لطف همین روابط به سطوحی از اطلاعات محصولات بوئینگ دست پیاده کنه مطمئنا هیچ وقت در دسترس عموم قرار نگرفته است. به هر حال نزدیک شدن به ایرباس این همکاری رو در آینده به خطر می اندازه.

از طرف دیگر کیفیت بسیار بالای محصولات PMDG باعث شده مدت زمان (نفر/ساعت) بسیار زیادی برای توسعه محصولاتش صرف بشه (گاهی فکر می کنم شاید در مواردی قابل مقایسه با طراحی و ساخت آن محصول در دنیای واقعی هستش!نمونه اش MD-11 با نزدیک به 5 سال ) این در شرایطی که PMDG از زمان ارائه نسخه 747 با استفاده از تشابه منطق ها در کاکپیت هواپیماهای بوئینگ (اگر چه در حد تشابه در مدلهای ایرباس نیست) آن را پایه و پلتفرم توسعه 737 قرار داد و در مورد 777 هم به همین شکل 737 مبنا قرار داده شد.(این مورد نقل قول از مدیر PMDG است که بر همین اساس مدت زمان مورد نیاز برای ارائه 777 به بازار را بسیار کوتاه تر از 737 پیش بینی کرده بود چرا که به گفته او بسیاری از راه در زمان توسعه 737 طی شده بود!) با این حال بعد از 2 سال همچنان در انتظاریم!
لذا اینکه به یکباره PMDG به سمت ایرباس تغییر سمت دهد و پروژه جدیدی را از صفر استارت کند به نظر من احتمالش کم هست. تصور من این هست که بعد از تکمیل v2 747 ،احتمالا PMDG روی یک جت منطقه ای کار کنه. البته فقط یک حدسه . ضمنا برنامه ریزی و حرکت آرام به سمت یک پلتفرم جدید (X-plane) و بروزرسانی محصولات کنونی برای آن نیز دور از انتظار نیست.
Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
11 سال پیش
امید به خدا با اومدن FSL A320 اصلا نیازی به PMDG نیست ، فکر نمی کنم خود PMDG هم بتونه اون کیفیتی که FSL قولشو داده رو فراهم کنه .
با توجه به آخرین رویو از FSL بیشتر شبیه سازی ها و محاسبات خارج از محیط FS انجام میشه که این مساله باعث شده خیلی از محدودیت های FS کنار زده بشه . عملی بسیار زیرکانه که PMDG ازش تا الان غفلت کرده 😁
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند