Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
9 سال پیش
با عرض سلام و احترام (شرمنده چند وقتی نبودم) , بالاخره من هم رفتم طرف X ایرباس ایروسافت رو نصب کردم ولی عشق اول و آخر Fokker 100 هست , من 2 نسخه از فوکر دیجیتال رو دارم که یکی کپی کردنی

هست و یکی Setup هست که اوریجیناله و هردوتارو دانلود کردم و امتحان کردم ولی جواب نمیدن ؟ ؟ ؟#-o 🤔 😕 [dangerpc] 😣

وقتی هواپیمارو انتخاب میکنم این پیغام میاد:

UserPostedImage

که اگه Dont Run رو بزنم هواپیما میاد ولی دیس پلی هاش خاموشن و هواپیما هیچکدون از دکمه هاش و فرامینش عمل نمیکنن و هیچ تغییر فزیکی نداره وثلا فلاپ ها تکون نمیخورن و غیره . . . و اگر Run رو بزنم این Error رو میده:

UserPostedImage

UserPostedImage

آپدیت هارو هم نصب میکنم به تزتیب ولی جواب نمیده متاسفانه , آپدیت هام اینا هستن: (اگر در اشتباهم عزیزان و بزرگواران بگن اشکالم کجاست)

UserPostedImage

دارم دیوونه میشم و بدجور تو کفم لـــــــــــــــــــطــــــــــــــــــــــــــــفـــــــــــــــــــــــــــا کمک کنید . . .[-o< 😞
Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
9 سال پیش
کسی نبود مارو راهنمایی کنه ؟ ؟ ؟:-k [attack] 😕
Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
9 سال پیش
سلام بر دوستان جان @};- [blackhee]
خب اول شما سرویس پک 1 رو نصب کنید و بعد از اون سرویس پک 2 رو ، بعد از اجرای شبیه ساز هم همه ی پیغام هایی رو که نمایش میده با Run و Yes جواب بدید !
UserPostedImage

بعد از انتخاب فوکر 100 یا 70 ، که وارد هواپیما و محیط شبیه ساز شدید چند ثانیه بعد یا گاهی چند دقیقه بعد ، این پیغام به شما نمایش داده میشه :

UserPostedImage

بله بعد از Skip زدن فوکر شما کاملا قابل استفاده میشه [barareh]
این هم از نصب فوکر 100 دیجیتال

ما که ترافیک 2014 ایران یادمون نیست البته [attack]
UserPostedImage

UserPostedImage
Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
9 سال پیش
امین جان یک دنیا تشکر راه حلی که دادی 100% جواب داد . . .[barareh] 👏 😁 [dance] 😂 [merci] 🖐 😮

یک دنــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــــــــا تشکر . . .@};- [merci] [flower]
Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
9 سال پیش
آقا آخر مشکل من حل شد خدارو شکر (داشتم در مورد مشکلم تو گوگل سرچ میزدم که به ایرانسیم رسیدم از پست های قدیم که امین جان مشکلش مثل من بود و راه حل داده بود).[dance] [vhappy]

از این راه حل میشه:

سلام مجدد خدمت تمامی دوستان.
وبالاخره درستش کردم.

ویرایش مدیر:قوانین بند 8 - رعایت کنید لطفاً!

از همه دوستان کمال تشکر رو دارم مخصوصا امین و عباس عزیز . . .@};- [flower]