maryam
  • maryam
  • 66.72% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
12 سال پیش
سلام نخیر از شما خریداری نکردم
سنگی که طاقته ضربه های تیشه را ندارد تندیسه زیبایی نخواهد شد

ruslan
  • ruslan
  • 53.38% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
دوستان عزيز .....ممنون از لطف و راهنمايي هاي شما ....

خودم حدود 4گيگ ترافيك دارم .....ولي در پست بالا اعلام كردم كه فقط ايرلاينهاي موجود در ايران رو ميخوام....

اميدوارم دوستاندر اين مورد كمك كنند...

ارزش انسان در چیزی که بدست می آورد نیست بلکه در چیزی است که مشتاق بدست آوردن آن است
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
Ebrahim Sabih نوشت:

با سلام

دوست عزیز من ترافیک Iran + World Traffic 2011 رو دارم که حجمش 13.7 GB وساخت بچهای www.flightshop.ir هست...

این ترافیک شامل تمام ایرلاین های دنیاست + نظامی و کارگو ها ، یعنی وقتی تو ده کوره های اندونزی هم بری ترافیک هاش موجوده و این ترافیک قابل آپدیت هست...

اگر دنبال یک ترافیک کل دنیا + ایران 2011 هستی به سایت wwwflightshop.ir مراجعه کن...

والا من هرچی برنامه از این سایت www.flightshop.ir خریدم، همشون شده بودند و هیچکدام درست کار نمیکردند، چند بار هم باهاشون تماس گرفتم ولی جواب درستی ندادند، به دوستان توصیه میکنم قبل از خرید باهاشون شرط کنن تا مثل من به مشکل بر نخورند، متاسفانه من در یک خرید حدود 100000 تومن ازشون خرید کردم که اولا کل برنامه هارو زده بودند روی یک دی وی دی و اون چیزی نبود که در سایتشون میبینید ( بصورت پک ) ، بعد هم مشکل نصب داشتم و خراب بودن برنامه ها، خدا حلال کنه فقط یکی دوتا درست بود که اونا هم فیلم بودند.
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
12 سال پیش
Reza_Sadri نوشت:

Ebrahim Sabih نوشت:

با سلام

دوست عزیز من ترافیک Iran + World Traffic 2011 رو دارم که حجمش 13.7 GB وساخت بچهای www.flightshop.ir هست...

این ترافیک شامل تمام ایرلاین های دنیاست + نظامی و کارگو ها ، یعنی وقتی تو ده کوره های اندونزی هم بری ترافیک هاش موجوده و این ترافیک قابل آپدیت هست...

اگر دنبال یک ترافیک کل دنیا + ایران 2011 هستی به سایت wwwflightshop.ir مراجعه کن...

والا من هرچی برنامه از این سایت www.flightshop.ir خریدم، همشون شده بودند و هیچکدام درست کار نمیکردند، چند بار هم باهاشون تماس گرفتم ولی جواب درستی ندادند، به دوستان توصیه میکنم قبل از خرید باهاشون شرط کنن تا مثل من به مشکل بر نخورند، متاسفانه من در یک خرید حدود 100000 تومن ازشون خرید کردم که اولا کل برنامه هارو زده بودند روی یک دی وی دی و اون چیزی نبود که در سایتشون میبینید ( بصورت پک ) ، بعد هم مشکل نصب داشتم و خراب بودن برنامه ها، خدا حلال کنه فقط یکی دوتا درست بود که اونا هم فیلم بودند.

سلام برادر.@};-

از سایت من دانلود کنین که همشون درست کار میکنن.😮
من اگر فروشگاه راه بندازم میلیاردر میشم.😛
راستی اونایی که میخوان دانلود کنن،کامنت بذارن براشون ایمیل کنم.[loveiran]
ruslan
  • ruslan
  • 53.38% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
اينجا بازار يا فروم.....

براي خريد آمديد يا بحث و نظر دادن ....

ارزش انسان در چیزی که بدست می آورد نیست بلکه در چیزی است که مشتاق بدست آوردن آن است