Farhood
  • Farhood
  • 50.54% (معمولی)
  • بال کاغذی شروع کننده موضوع
12 سال پیش
سلام
عرض معذرت به دلیل مزاحمت
من MADDOG 2010 رو به همراه ش دانلود کردم و رو FSX نصب کردم و بعد نصب پوشه ای که در شبیه ساز من ایجاد کرد MADDOG 2008 بود تعجب کردم.
این مساله بماند من PARCHE MADDOG2010 رو هم در پوشه اصلی FSX کپی کردم و اجرا کردم و در آخر نوشت PATCHING DONE اما بازم وقتی در FSX رو هواپیما کلیک میکنم شبیه سازم خود به خود بسته میشه این مشکل برای کسی دیگه هم وجود داشته؟
چطور میشه حلش کرد؟
Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
Farhood نوشت:

سلام
عرض معذرت به دلیل مزاحمت
من MADDOG 2010 رو به همراه ش دانلود کردم و رو FSX نصب کردم و بعد نصب پوشه ای که در شبیه ساز من ایجاد کرد MADDOG 2008 بود تعجب کردم.
این مساله بماند من PARCHE MADDOG2010 رو هم در پوشه اصلی FSX کپی کردم و اجرا کردم و در آخر نوشت PATCHING DONE اما بازم وقتی در FSX رو هواپیما کلیک میکنم شبیه سازم خود به خود بسته میشه این مشکل برای کسی دیگه هم وجود داشته؟
چطور میشه حلش کرد؟

دوست من درست شدن پوشه ای با نام Maddag 2008 عادی هست چون هیچ تفاوتی بین اون و ورژن قبلی نیست و فقط پنل فول آنالوگ بهش اضافه شده از بابت اولی نگران نباش
اما در مورد دومین مشکل دو سوال ، مطمئنی از پرچ FSX ش استفاده می کنی ؟(دو تا پرچ هستا)
یا اگر از سون استفاده می کنی مطمئنی Run as administrator " می کنی پرچو ؟
Farhood
  • Farhood
  • 50.54% (معمولی)
  • بال کاغذی شروع کننده موضوع
12 سال پیش
Amir Parsian نوشت:

Farhood نوشت:

سلام
عرض معذرت به دلیل مزاحمت
چطور میشه حلش کرد؟

دوست من درست شدن پوشه ای با نام Maddag 2008 عادی هست چون هیچ تفاوتی بین اون و ورژن قبلی نیست و فقط پنل فول آنالوگ بهش اضافه شده از بابت اولی نگران نباش
اما در مورد دومین مشکل دو سوال ، مطمئنی از پرچ FSX ش استفاده می کنی ؟(دو تا پرچ هستا)
یا اگر از سون استفاده می کنی مطمئنی Run as administrator " می کنی پرچو ؟

بله از 7 استفاده میکنم و run as admin هم میزنم اما بازم مشکل داره
پرچ هم از fsx استفاده میکنم دیگه والا خسته شدم
mehran617
  • mehran617
  • 59.66% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
12 سال پیش
سلام 😁

من هم این مشکل رو با خیلی از هواپیماهای حرفه ای در ویندوز سون 64 بیتی دارم ! معمولا کردن برنامه ها در ویندوز 64 و 32 بیتی متفاوت است ولی خوب بعضی وقتها شانسی شانسی درست کار می کنه !
مثلا من برای ویلکو و لول دی مشکلی نداشتم ولی 47 پی ام دی جی [dangerpc] وای .........

جالبه اگر پنل هواپیما رو عوض کنید می شود به راحتی ازش استفاده کرد ! ولی تمام کیفش به پنله ! [blackhee]

UserPostedImage