naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
12 سال پیش

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

لازم به ذکره که بگم این ناو جنگی سرو تهش با 3 الی 4 تا موشک اسکاد هم میاد.
این ناو با کوچکترین تنشی غیر قابل استفاده میشه.فقط کافیه یه طرفش یه کم کج بشه.نه قابل فرود میشه نه قابل پرواز.
هواپیماهاش که قبلاً بلند شدن هم مجبورن به کشورهای اطراف مثل امارات پناه بیارن.
خیال کردید که ایرونی جماعت مچله وامیسته نگا میکنه.🤣

جنگ بچه بازی نیست که خواهر من.
این لشکر با ایمان که خدا نگه دارشه دست خالی هم نیست.از چپ و راست به دشمن فرو میکنه.

maryam
  • maryam
  • 66.72% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
12 سال پیش
بنده میدونم جنگ شوخی نیست همین ناو هواپیما بر ۵۰۰ تا خدمه داره از بیمارستان گرفته تا غیره میتونند در روز ۶۰ حمله هوایی انجام بدن من هم مستندشو دیدم پس {چشمها را باید شست جور دیگر باید دید}
سنگی که طاقته ضربه های تیشه را ندارد تندیسه زیبایی نخواهد شد

Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
12 سال پیش
maryam نوشت:

بنده میدونم جنگ شوخی نیست همین ناو هواپیما بر ۵۰۰ تا خدمه داره از بیمارستان گرفته تا غیره میتونند در روز ۶۰ حمله هوایی انجام بدن من هم مستندشو دیدم پس {چشمها را باید شست جور دیگر باید دید}

مریم جان نمیدونم شنیدی یا نه،اما صدام وقتی به ایران حمله کرد توی بوق کرده بود که سه روزه!!! (بله....3 روزه) میرسیم تهران،و اونجا رو به خاک و خون میکشیم.
محض اطلاع،عراق نبود که با ما جنگید....اون بهانه و بازیچه بود،پیکان خط حمله بود...آلمان،فرانسه،انگلیس،آمریکا....همشون تأمینش کرده بودند
زیادی بحث روحانی میشه ولی یه شعری بود که میگفت :
عشق یک سینه و هفتاد و دو سر می خواهد،بچه بازیست مگر،عشق جگر میخواهد..
حالا با توجه به همه مسائل میگم،اگر جگرش باشه که به نظر میرسه هست،اگر دل به خدا داده بشه... از زیر خاک هم لشکر بریزه بیرون بر اونها پیروز خواهیم بود

منی که اینها رو دارم مینویسم،روایتهای خوفناکی از حمله آمریکا به عراق خوندم که موو به تنم سیخ میشه،ولی چون دلم با خداست شیر میشم..حالا ما سلاح داشته باشیم چه نداشته باشیم

ممکنه اونهایی رو که من میدونم هیچکدومتون ندونید و ممکنه اونهایی رو که شما میدونید ،من ندونم...پس اگر قرار به ترس و غیره هست ما که باید جامونو خیس کنیم که![blackhee]
نمیدونم چه مثالی بزنم😕 ...این ملتی که خودشون رو 72 تیکه میکنند برای سیدالشهدا،یکی از حرفهاشون اینه که کاش اونها هم موقع نماز خوندن امام حسین توی عاشورا،جلوی تیرها سینه سپر میکردند...پس بدون که با ذکر یا حسین به قلب دشمن خواهیم زد،یا پیروز خواهیم بود یا تکه تکه هامون رو به آتش میکشند

ضمناً....از چی میترسی؟؟؟؟
از خدا بترس[-o<

اگه رخصت میدید،یه صلواتی بفرستید و تمومش کنیم بحث رو؛چون هی بخوایم از ایثار بنویسیم و یکی دیگه بگه اینها همش کشکه،به جایی نمیرسیم...
اون عزیزی که میگه اینا دوغه! باید توی خاکریز میبود تا میدید بغل دستیش هست،ولی یهو نیست و موقع مرگش خدا رو صدا میزنه
بدون که هیچ چیز برای آدم از جونش عزیزتر نیست،پس اونی که پا در این معرکه میذاره،میدونه که آخرش چیه (توی تاریکی شب،در نمیره!)

فکر کنم روضه ده شب محرم رو یکجا خوندم!
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو