amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
سلام علیکم....
اول نمی دونستم این موضوع رو تو کدوم قسمت فروم سایت بذارم چون از یه طرفی تجربه ی دوستان رو می خواهم بدونم از طرفی دیگه دارم در خواست برنامه ای الحاقی و در واقع تقویت کننده (البته اگر وجود داشته باشه!) برای FSX می کنم . پس گفتم بذارم تو قسمت نرم افزار های الحاقی / اصلاحی .

همون طور که مستحضر هستید FSX برای سیستم های پایین سنگین است و در نتیجه کمی فریم و از دست رفتن لذت پرواز 😢 ، خصوصا در هنگام نصب add-on هایی مثل سنری های فرودگاه و هواپیما هایی چون PMDG 737 NGX .

من می خواستم از تجربه ی های دوستان عزیز در این زمینه استفاده کنم تا بتونم فریم ریت FSX ام رو (چه با دست کاری FSX.CFG یا setting سیمولاتور یا به هر روشی)
بالا ببرم و آیا کسی برنامه ای الحاقی یا تقویت کننده که بتونه فریم ریت سیمولاتور رو بالا ببره یا حد اقل از هنگ کردن یا close دادن آن جلوگیری کنه میشناسه؟
اگر میشناسید خواهشا اسم این برنامه و مجانی بودنش یا خریدنی بودنش رو هم بگید لطفا + فروشگاهی که این برنامه رو بفروشه

با تشکر
UserPostedImage UserPostedImage
mohsenfff
  • mohsenfff
  • 52.26% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
شما برو به این آدرس
http://www.venetubo.com/fsx.html 
مشخصات سیستمت رو بده ، بعد فایل fsx,cfg رو در وسط صفحه آپلود کن و در پایین صفحه روی click here to begin کلیک کن . سایت بررسی میکنه و با توجه به سیستمت یه سری تغییراتی تو این فایل میده ، بعد فایل آماده شده رو برای دانلود میذاره
برنامه های الحاقی هم تنها کاری که میکنند تغییر در همین فایل است
A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
12 سال پیش
دوست عزیز بهترین راه همین راهی است که محسن جان بهش اشاره کردند.البته پس از دانلود کردن فایل FSX.CFG جدیدتون و جایگزین کردنش با FSX.CFG قبلی بایذ برنامه ی مجانی FPS LIMITER رو هم دانلود کنید.برای اجرا کردنش هم به برنامه جاوا نیاز دارید.پس از انجام دادن این کارها میتونید تغییرات رو به خوبی در شبیه سازتون احساس کنید.
تجربه ی من این بوده که تنها با جایگزین کردن FSX.CFG جدید فقط کمی از مشکلاتتون حل میشود.با استفاده کردن از FPS LIMITER و جایگزین کردن FSX.CFG به جرات میتونم بگم که دیگه هیچ مشکلی با FSX ندارید. من قبلا همینطوری از FSX استفاده میکردم و خلاصه پس از گذشت 1 ساعت FSX ام هنگ می کرد.ولی جدیدا با این روش به راحتی میتونم پروازهای طولانی رو بدون هنگ FSX تجربه کنم.