سوال نظرسنجی: نصب کرده ام و به طور مرتب استفاده می کنم.

مجموع: 17

Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
12 سال پیش
سلام خدمت کاربران گرامی

مدت مدیدی هست که چت باکس انجمن فعال هست (تشکر از جناب مرصعی [flower] ) ،اما در چند روز گذشته متوجه شدم که خیلی از کاربران اصلاً از وجود چنین چیزی خبر ندارند!!!

کنار نواز نارنجی،قرمز (مجادله نکنید که چه رنگیه! نظر شما محترم 🤣 ) در بالا نوشته شده گفتگو ،سمت راستش هم یه علامت + قرار داره ... روی اون علامت کلیک کنید ... جهت رفع ابهام عکس زیر قشنگ همه معلوم میکنه اوضاع رو [blackhee] :

UserPostedImage 

بعد از مدتی کوتاه (بستگی به سرعت نت داره! 😢 ) چت باکس رو مشاهده خواهید نمود ... خودتون دیگه بقیش رو بلدید ....رونق بدید به بازار 🤣

UserPostedImage 

ضمناً دقت داشته باشید که متنی که ارسال میکنید بعد از کلیک روی دکمه ارسال یه مقداری طول میکشه تا ارسال شه...لذا هی توی سر اون بیچاره نزنید ... امتحانش مجانیه! میبینید آخرش چی میشه! ...4 بار 4 بار پیامتون ارسال میشه اونوقت! ...پس آرامشششش ....آرامششششش ☮

موفق باشید [heyyou]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
maryam
  • maryam
  • 66.72% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
11 سال پیش
چرا قسمته گفتگو برداشته شده؟
سنگی که طاقته ضربه های تیشه را ندارد تندیسه زیبایی نخواهد شد

Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
11 سال پیش
maryam نوشت:

استقبال نشد! تورج جان جمعش کرد ، نمیدونست بعضیا جونشون به اون بنده مثل من ... اد گذاشت وقتی که ما میخواستیم اونجارو شلوغش کنیم، جمعش کرد 😛
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

maryam نوشت:

استقبال نشد! تورج جان جمعش کرد ، نمیدونست بعضیا جونشون به اون بنده مثل من ... اد گذاشت وقتی که ما میخواستیم اونجارو شلوغش کنیم، جمعش کرد 😛

چت باکس بدلیل عدم استقبال و همچنین کاهش سرعت سایت غیر فعال شد.تاپیک به نظر سنجی ارتقاء پیدا کرده است.دوستان لطفاً شرکت کنند.در صورت موافقت اکثریت مجدداً فعال خواهد شد.

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
11 سال پیش
روی سیستم من که زیاد فرقی حاصل نشده سرعتش ... همیشه به من بمیرم تو بمیری باز میشه صفحات!
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند