سوال نظرسنجی: چه تايپى براى پرواز هاى داخلى مناسبه؟؟؟؟ (نظر سنجی غیر فعال است)

مجموع: 9

Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
خواهشمند است به منظور ارزیابی موفقیت این محصول در این نظر سنجی شرکت کنید و در صورت تمایل دلیل انتخاب خود را در ادامه تاپیک مطرح بفرمائید.توجه داشته باشید که فقط یکبار می توانید رای دهید.
متشکر
PC Flight Simulation Geek Since 1998
mehran617
  • mehran617
  • 59.66% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
12 سال پیش
سلام [blackhee]
خوب از اونجایی که این محصول با شبیه ساز پرواز همیشگی مایکروسافت متفاوت بود نمی شود این دو تا رو باهم مقایسه کرد ولی از لحاظ گرافیکی پیشرفت خوبی داشته بود و واقعا بعضی جاهاش خیره کننده بود !!!!😍 ولی سناریوی جالبی نداشت رسوندن به عروسی[gofly] یا خریدن همبرگر !!!!
از لحاظ پروازی هم که اصلا حرفشو نمی زنم [attack]
کلا دو سه روزی پرواز کردم و دیگه جذابیتی نداشت ! خیلی عادی شده بود ! بعدشم ویندوز عوض کردم و پاکش کردم !!!!😂
با اون هواپیماهاشون !!!!! والا !!!!!!
عشق است شبیه ساز 2004 🤣
UserPostedImage
Makao3000
  • Makao3000
  • 50.3% (معمولی)
  • تازه وارد
12 سال پیش
بادرود و شاد باش سال نو
این برنامه راکه مانند بسیاری دیگرمنتظرش بودم وارد ایران هم شده که من بصورت خریداینترنتی آنرادریافت کردم
حچم برنامه نزدیک به 4 گیگ است با 4هواپیما (درخود سایت برای دانلود 1.3 گیگ است بادوهواپیما)
همانگونه که دربالا گفته شد ازدید گرافیکی با نسخه های پیشین غیرقابل مقایسه است وحرکات بسیارنرم است.به ظاهرابتدای کار است و باید منتظر نسخه های کاملتر بعدی و برنامه های الحاقی آن باشیم.
شاد و تندرست باشید.
irelectronic
  • irelectronic
  • 51.14% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار
12 سال پیش
بعد از مطلع شدن از تغییر ماهیت شبیه ساز به گیم انگیزه ای برای تهیه یا نصب آن ندارم. و اساساً از حوزه شبیه سازها خارج شده است.