Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
UserPostedImage

نسخه آکادمیک پلتفرم شبیه سازی Prepar3D با قیمت 50 دلار که برگرفته از شبیه ساز پرواز مایکروسافت می باشد ، ارائه شد.تغییرات جدید و پایه ای در این نرم افزار که سابقاً مخصوص بخشهای دولتی ، آموزشی و نظامی بوده است آن را مناسب بخش گسترده تری از کاربران کرده است.تغییر رویه شرکت لاکهید مارتین و گرایش به جامعه شبیه ساز پرواز مایکروسافت با ارائه این نسخه با قیمتی بسیار معقول تر و تاکید بر توسعه پذیری و حرفه ای بودن را می توان به فال نیک گرفت.نکته با اهمیت در مورد این نرم افزار توجه این شرکت به درخواستها و نظرات کاربران می باشد.

ایرانسیم - 1391/1/21

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
12 سال پیش
یکی از نکات مهم در این نرم افزار سازگاری کامل آن با برنامه های الحاقی تهیه شده برای شبیه سازهای پرواز مایکروسافت می باشد و عملاً هر برنامه ای که در شبیه ساز ایکس قابل استفاده باشد در این نرم افزار نیز قایل استفاده خواهد بود.

تصاویری از این نرم افزار:

mohammad razzaghi
12 سال پیش
ظاهرا که خیلی جذابه... امکانات و گرافیکش هم که اگر بیشتر از FSX نباشه کمتر نیست، دیگه این نرم افزار یک شبیه ساز پرواز تنها نیست بلکه تبدیل به یک Framework در زمینه شبیه سازی شده مثلا امکان شبیه سازی کشتی یا زیر دریایی رو هم داره، فکر کنم آینده خوبی داشته باشه...
فقط راجع به ملزومات سخت افزاری من مطلبی رو سایتش ندیدم.
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
12 سال پیش
mohammad razzaghi نوشت:

ظاهرا که خیلی جذابه... امکانات و گرافیکش هم که اگر بیشتر از FSX نباشه کمتر نیست، دیگه این نرم افزار یک شبیه ساز پرواز تنها نیست بلکه تبدیل به یک Framework در زمینه شبیه سازی شده مثلا امکان شبیه سازی کشتی یا زیر دریایی رو هم داره، فکر کنم آینده خوبی داشته باشه...
فقط راجع به ملزومات سخت افزاری من مطلبی رو سایتش ندیدم.

محمد جان نیازمندیهاش دقیقاً مثل FSX هست ولی بازده اون به مراتب بهتر.چون تمام اشکالاتی رو که در FSX هست رو رفع کردند.یک نکته جالب هم که الان دقت کردم این هست که نوشته ارائه این محصول فقط به دولت ایران ممنوع هست.پس فکر کنم برای خرید مشکلی نباشه 👏
saba.h
  • saba.h
  • 54.26% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
12 سال پیش
آقا اگه ش اومد یه خبری بدین بزنیم تو کارش.👏
UserPostedImage