Sepehr Ebadi Borna
12 سال پیش
خوب برادر من ، علی رحیمی عزیز مشکل همین هزینه هست دیگه...!! کدوم ایرانیه میره برای دی وی دی بازی پول میده وقتی ش هست ؟؟ 😕

خوب طبیعیه وقتی کسی از پخش یا دانلود یا لینک های مشابه جلوگیری میکنه برای ایرانی جماعت داره ساز مخالف میزنه...!! اما کسی خبر نداره که بنده خدا داره حقوق مولف رو رعایت میکنه..!! واسه همین برای جلوگیری از کارش جلوش قد الم میکنیم...!! اینجوری : [attack]

کلاً ما ایرانیا ( شامل حال منم میشه ها..!! ) اینجور آدمی هستیم..[blackhee]

یعنی واقعاً اگه شما کارت Paypall یا VISA کارت داشتین میرفتین برای FSpassenger پول بدین درحالی که نسخه ی شدش تو فضای مجازی ( ایران ) به صورت رایگان پخش شده ؟!!!! اگه بگین آره که ایول دارین و پس مشکلی با لینکای دانلود حذف شده تو این انجمن نباید داشته باشین ؛ اگه بگین نه که مثل بقیه دوستان...!! [flower]

من خودم با کارت Paypall و VISA برای خرید اینترنتی مشکلی ندارم ...چون همین الانش کلی خرید دارم از طریق این کارت ها ...حتی با آی پی ایران...!!! 😁

کلاً این فرهنگ بدی جا افتاده تو بین ما ایرانیا...!! رفتم برای این هندیا چارت های جدید جپسن فرودگاه های هند رو آپلود کنم ( روی سرور شخصی ) که مدیر دیویژن مخالفت کردن و گفتن من دوست ندارم تو ایران وکیل گیرت بندازه و راهی زندانت کنه...!! اونا همچین آدمایی هستن و مثل چیییی از قانون کپی رایت میترسن اما خبر ندارن پلیس اینترپل ما اصلاً به ایمیل کشورهای دیگه واسه قانون کپی رایت حتی جواب هم نمیده چه برسه به اینکه پیگیری کنه...!! همینه بد عادتمون کرده دیگه..!! دیگه خودشون میگن سرقت مسلحانه و قتل رو بتونیم تو این مملکت کنترل کنیم شاه کار کردیم ( با همین شدتی که گفتم ) دیگه این قانون کپی رایت براشون مثل نخند نخند میمونه...!!
حتی از خود ایوائو اخطاریه گرفتیم برای پخش چارت جپسن برای آخرین ایونت دیویژن هند ..!! یه همچین آدمایی هستنا..!! 😲 اگه همچین چیزایی رو ببینین؛ میگیم بابا آقا تورج داره خیلی بهمون حال میده لینک هارو دیر به دیر حذف میکنه...!!

ولی در کل میگم ...مشکل در نحوه ی پرداخت نیست... کلاً مشکل پرداخت هست... ما ایوائویی هام که ی شدیم و هرجا ببینیم دارن برای یه نرم افزار الحاقی پول میگیرن ؛ میگیم کلاه بردارو خلاف قانون و اینا.... نمیدونیم با دانلود کردنمون ( یا هر لینک مشابه ) این مایم که داریم خلاف میکنیم...!!

مطمئن باش این سایت هایی که میگن شما ایرانی هستین ( آی پی ایران ) و نمیتونین خرید کنین بحث پرداخت پول باشه تحریم رو یادشون میره و تازه یه ایمیل تشکر هم میفرستن..کیه از پول بدش بیاد..!!؟ نه عزیز..مشکل هزینه هست که نه من نه شما حاضریم به خاطرش پول بدیم وقتی به این لینک ها و ها عادت کردیم..!!

دقیقاً همون چیزی که محمد صادق گفت ..!! اما با یه نحوی دیگش میگم : مرگ خوبه اما برا همسایه...!!
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
saba.h
  • saba.h
  • 54.26% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
12 سال پیش
فکر کنم دلیل پاک کردن لینک ها اینه که سرور سایت تحط کنترل سرویس دهنده های خارجیه و چک میشه دوما ف نم همکاری بین ایرانسیم و سازندگان ادآن هستش.
UserPostedImage
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان شروع کننده موضوع
12 سال پیش
به نظر من پاک کردن این پست ها یه جوری قیافه روشن فکری گرفتن و کلاس گذاشتن واسه غربیاست.[funcrazy]
و حذف نکردن پست ها یه جور کلاس گذاشتن واسه هموطنا و ایرونیاست. 😍

بیایید دست به دست هم دهیم به مهر تا سایت خود را کنیم آباد. [flower] 🤣

UserPostedImage
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
حسین جان میگم یه کاری بکن ...
بلاگ به اون قشنگی داری ، لینکها رو همونجا بذار و آپدیت نگهشون دار ... بیا اینجا یه معرفی بزن و بگو :

مش ترک گرامی ، جهت دانلود روی عکس توی امضا کلیک کنید ... هه هه هه 😂
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو