mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
12 سال پیش
حسین جان سلام داداش
به نظر من هم شما درست میگی هم دوست محترم ( V.NAVAZAN )

این بنده خدا که این حرکت رو زد واقعا عرب بود ولی عربی که خود آمریکایها تربیتش کردن . بعد از این جریان حتی خود مردم آمریکا هم پای دولتشونو وسط میدیدن که به احتمال زیاد درست هم هست ( که میشه همون کرم از درخته )

یه جا خوندم دو برج قیمت یک کشور

یک کشور یا چنتا کشور 😕 آمریکا دنبال بهانه بود که یا پیدا کرد یا ساخت . هنوز هم اما اگرهای زیادی تو این جریان مونده به حر حال این مهمه که آمریکا با این حربه به اهدافش رسید اونم برای حمایت از مردمش

راستی فکر نکنم زدن دو تا برج که هر کودومش به اندازه طول یه باند ارتفاع داره کار سختی باشه . هر چند این داستان برنامه خیلی دقیق و حساب شده ای داشته

Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
سلام [bowing]

اون فیلم رو بنده 4 سال پیش دیدم،برام خیلی هم جالب بود ، اما ...
ئقت داشته باشید که عقاید مردم نسبت به 11 سپتامبر عین بحث و جدل دوستان در این تاپیک هست چراکه دولت آمریکا القا میکنه که القاعده بوده و به کشور ما تجاوز شده و یه سری از مردم جهان همین عقیده رو دارند از طرفی هم به مرور زمان مدارک و اسناد و شواهدی رخ نشون دادند که همه ی ماجرا زیر سر خود آمریکا بوده ...
ببینید عزیزان من ، وقتی پای اهداف بزرگ یک کشور وسط میاد دیگه نه مردم اهمیت پیدا میکنند نه اینکه حق با کیه...اینم باور داشته باشید که "سیاست پدر و مادر نداره" چراکه به سختی میشه از پیدا و پنهانش ،حقیقت رو کشف کنید تازه اونی از کییی!!! آمریکا!!!
ما نفت میفروشیم و پول در میاریم، آمریکا سلاح!!! برای فروشش هم نیاز به براه انداختن جنگ داره،در آمدی که ازش بدست میاره خیلی بیشتر از اونچه هست که کل این ماجرا ها رو دستش میذاره!
لطفاً اینقدر ساده با موضوع برخورد نکنید [oldman]
این فیلم رو کی ساخته؟ ..سفارشش با کی بوده؟ ... خب معلومه ،نیاز به فکر کردن نداره که!
کسی که برای پول در آوردن جنگ راه میندازه و برای جون حتی مردم خودش در حقیقت ارزشی قائل نمیشه (در ظاهر چیز دیگه هست البته!) کاری نداره که یه سری عرب رو آموزش بده و صحنه سازی کنه برای اینکه عمری یه جهان رو بذاره سر کار و از طرفی بهانه برای کارهاش داشته باشه.
برید خدا رو شکر کنید که یه بامبول سر ما در نیاورد وگرنه الآن ما هم شده بودیم عین عراق،پاکستان،افغانستان و...!

اینها فقط نمایشی حقیقی اند!

کل حرفمو توی جمله بالا خلاصه کردم!

تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
12 سال پیش
میبینم که بچه ها همه اهل تفکر هستن. UserPostedImage
هر کی فکر کرده دو تا بچه دماغو «قر قر قر قر» رفتن هواپیما زدن به درو دیوار واقعاً ساده هستش. UserPostedImage
این آمریکاییها (یانکیها) خیلی بی فکر هستن. UserPostedImage
اصلاً اهل تفکر نیستن.فقط فکر عشق و حالن.راحت میشه سرشون شیره مالید. UserPostedImage
با رسانه راحت خر میشن. UserPostedImage UserPostedImage
UserPostedImage
Sepehr Ebadi Borna
  • Sepehr Ebadi Borna
  • 50.02% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین یار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
فکر کنم بحث از موضوع خودش خارج شد...!!

قرار بود بحث ما در مورد سانحه های مختلف باشه ؛ نه اهداف سیاسی گروه یا کشورهای مختلف...!!

سیاست خیلی پیچیده تر و بزرگ تر از اونه که من و شما ازش سر در بیاریم...پس بیخودی بحث نکنید...!!

نژادهای مختلف هم نباید به چالش کشوند.... عرب ستیزی نداریم...!! حسین جان وقتی پست هاتو خوندم یاد حرف یه بابایی افتادم که میگفت وقتی دریای خزر مون رو دادن به روس ها هیچکس هیچی نگفت ... اما تا اسم خلیج فارس رو عوض کردن ؛ یه دفعه همه شمشیر کشیدن رو عربا...!! این عرب ستیزیه..!! نه میهن پرستی..!!
اگه 1400 سال پیش اومدن فرهنگ مارو به فنا دادن نباید نژادشون رو به چالش کشوند...عرب هم یه نژاد و یه زبانه عین فارسی....هیچ کشوری به اندازه ی ما با عربا مشکل نداره... چرا ؟! بس کنین دیگه...به جای اینکه خودمون به آقایون رو ندیم تا فرهنگ مارو خراب کنن ( خلیج فارس ) داریم بی لیاقتی خودمون رو گردن عربها میندازیم (توجیه بدون منطق ؛ همراه با عرب ستیزی ) ...!!

یادمون نره که آمریکا بود که کمکهای مالی و نظامی زیادی به القاعده کرد .... اما طبق گفته خودشون الان مخالف سرسخت القاعده هستن...!!

بیخیال....روی بحث خودمون بحث کنیم...سانحه ها...!!
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
V.NAVAZAN
  • V.NAVAZAN
  • 51.62% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار
12 سال پیش
Sepehr Ebadi Borna نوشت:

بیخیال....روی بحث خودمون بحث کنیم...سانحه ها...!!

سپهر جان من یادم میاد که خیلی وقت پیش یکی از دوستان CVR مربوط به 727 ایران ایر که توی ارومیه حادثه دید رو داشت برام توضیح می داد که گوش کرده بود

می خواستم ببینم شما داری یا دوستان کسی داره ؟