OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
8 سال پیش
برای انجام این کار مقدار زیادی صداقت و حلال خوری نیازه ! البته فکر نکنم هیچ کس به قول امیر جان "بخاطر چند پیکسل " بخواد درگیر حروم بشه ...

پیشنهاد خود من این هست که کار بصورت تقسیمی اتفاق بیوفته یعنی دوستان لیست پرنده هایی که خریدن و دانلود کردن قرار بدن ، بعد هر کس هر فایلی رو که خریداری کرده ولی موفق به دانلودش نشده و یا الان به هر دلیل اون رو نداره اعلام کنه . یعنی

هممون به هممون لیست دارایی ها و لیست نیازمندی ها بدیم ! لینک دانلود بگیریم و لینک دانلود بدیم !
Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
8 سال پیش
دوستان من لیست خرید هامو میزارم .
لطفا هر کسی که هرکدوم از این بازنقش ها در دسترسش هست برای من ارسال کنه . ممنونم <3

UserPostedImage

UserPostedImage

درضمن ، شاید این ها ارزش مادی زیادی نداشته باشند ولی پرواز رو تا حدی با شبیه ساز لذت بخش تر می کنند و از نظر معنوی ارزشمند هستند .
UserPostedImage

UserPostedImage
MAHDI MHR
  • MAHDI MHR
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
8 سال پیش
هنوز منتظریم یک اقدام عملی مناسب صورت بگیره 😶 دوستان این موضوع جدیه لطفا توجه کنید

](*,)
MD man
  • MD man
  • 0% ()
  • بال برنزی - کبوتر یار
8 سال پیش
دوستان احیانا کسی اثر بسیار ارزشمند ام دی 82/3 زاگرس رو برای مدداگ از برادر naras رو نداره . چون خودش پینت کیتو دست کاری کرده خیلی عالی شده. یکی دیگه از دوستان این کار رو زده با کمتر از نصف کیفیت کارهای برادر naras داره دونه ای 50 هزار تومن میفروشه.
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
8 سال پیش

سلام @};-

ارسال شده توسط : MD man 

دوستان احیانا کسی اثر بسیار ارزشمند ام دی 82/3 زاگرس رو برای مدداگ از برادر naras رو نداره . چون خودش پینت کیتو دست کاری کرده خیلی عالی شده. یکی دیگه از دوستان این کار رو زده با کمتر از نصف کیفیت کارهای برادر naras داره دونه ای 50 هزار تومن میفروشه.

50 هزار تومن [amazed]
ببخشید میشه بگید کی داره یه همچین کاری میکنه و یا کدوم سایت 🤔

برادر حسین حتما به دلایلی نمیتونه در دسترس باشه ، بنا بر این بهتره کسانی که محصولات ایشون رو خریدن اونا رو کنار هم جمع کنن و به همون قیمت قبلی بفروشن ، به افرادی که کار رو جای دیگه فروشی نکنن . و در آخر هم مبالغ جمع شده رو برای برادر حسین کنار بزارید . بهتر این جریان فقط برای دوستان فروم ایرانسیم باشه تا از سوء استفاده جلوگیری بشه .

کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند