Sepehr Ebadi Borna
11 سال پیش
نقل قول:

تا زمانی که هوانوردی برای قر و فر و پز اومدن توی در و همسایه باشه ... باشد ازین آه و ناله ها فراوان!

آخ آخ حرف دلمو زدیا.... این همون فرهنگ هوانوردی که مردم باید یاد بگیرن.... ( پست های قبلی کامل توضیح دادم )
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
منبعش خبر آنلاين بود
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
11 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

اولاً منبع خبر ؟؟

دویوماً ... فیلم سینمایی تعریف کردن؟؟.....تکانهای شدید...دلهره... مهمانداری هراسان وگریان... فیلمی که پرده سینما را به آتش کشید.... امشب و همه شب در سینماهای تهران و سراسر کشور ... آنونسش دیالوگ هم داشت تازه!: مامان من نمیخوام بمیرم .... آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ ...... اووووووووووووووووو ..... من میــــــــــدونم ...ما میمیریم ....
خانم چند بار بهت گفتم من با همون ژیان قشنگم میام ، آسه آسه ...کلی هم حال میداد جاده!!! .... حمید...این آخرین پیامکیه که برات میزنم ... خدا مرگت بده که منو ول کردی! ... همون حقته که من بمیرم،کل جونت بسوزه! و ... و... و.... اینم آخرش .... سلامتی دیمیتری صلواااااااااااات 👏

یه موتور از دست دادن اینهمه داستان نداره! ملت جوگیر ایران باز یه چیزی شد ،رفتن تو حس! [funcrazy]
هواپیمای توربوپراپش باونم سینگل، گلاید میکنه، اینکه دو تا موتور به چه قدرت داره ،یکیش رفت،اونیکیشم بره بازم جا داره یکم! [blackhee] ...تکان هم ...به نظر بنده حقیر خلبان بعد از این ،پرواز باید تکان داشته باشد.... پروازی که تکان نداشته باشد پرواز نیست [blackhee]

سیوماً ... میبینم که MD جای توپولف رو گرفته اما ملت فهیم ما هیچی نمیگن!!! ... ها؟؟ ...چی شد؟... البته طبیعیه ... وقتی راننده تاکسی در مورد تئوری رادار نظر میده آخر و عاقبتی بیش ازین نمیشه متصور شد [oldman]

سلام کاپیتان، بازم که جوش اوردی 😠 ، بیخیال تازه همه که مثل شما شجاع نیستند 👏 در هر صورت فکر نکنم پروندن و فرود یک جت 2 موتوره که یکی از موتورهاش رفته باشه کار راحتی باشه ، در این حالت هواپیما بیشتر از 60 درصد از پرفرمنسشو از دست میده
Cpt.mohammadifar
11 سال پیش
به به آقا رضای بزرگ @};- ... دلم تنگ شده بود براتون،میخواستم اتفاقاً ارسال خصوصی کنم براتون که دیدم پست زدید[10of10]

جوش؟...نه جوش نیاوردم،دیگه این اتفاقای مسخره شده نون روزمون!😁
کاملاً طبیعیه که هواپیمایی که 2 موتور داره ،یکیشو از دست بده باکلی مشکل که هر لحظه ممکنه اوضاع رو بدتر کنه مواجه میشه اما یادتون باشه که ، حسن کچل پشت فرمون نشسته! .. یه آدم خاص که دوره های خاص رو طی کرده، و آماده شده برای چنین روزهایی تا بتونه وظیفشو بدرستی انجام بده ...من بحثم اصلاً خلبان نیست، جوگیر بازی ها، مسخره بازی ها، کلی بازی های مردمه!
ازینور میان توی میهمانیها به هم میرسن میگن....آررررره آقااااا ..چیه این ایرلاینامون،ببین این هواپیما گندهه رو ... ارباس 320 بود چی بود؟ (منظورشون همون ایرباس 380 هست)
چه کردن عربا... چه کردن آقا...هواپیما نیست ..قصره !! (انگار امارات ساخته اونو!) ....بعلههههه ...ما باید بریم بوق بزنیم ، آفتابمونو بسازیم، ایرلاین داریم؟؟؟ هه هه هما!
اونوقت همین فرد به اصطلاح محترم، توی آژانس میاد قرص و محکم میشینه ،برای گرفتن بلیط یکی از همین درپیت لاینهامون خودشو 70000000 تیکه میکنه، وقتی هم که بیرون میاد ، بلیطو یه جوری میذاره توی جیبش که بگه آرررره...مام هواپیما سوار میشیم!
تازه بعضیاشونم کلاس میذارن !
بعله ... ما ماهان سوار میشیم ، ما با کیشرررر میریم ... چو ایران نباشد تن من مباد، ما هما رو به افتخار قدمت کهنش سوار میشیم و افتخار میکنیم!!! هیچ میدونید 747 مال ما بوده!!!! جالا اصلاً هم نمیدونه 747 چی هست!!! یه جیمبو دیده فکر میکنه جمبو همونه ( و امثال این حرفها)

من مشکلم با این قضیه هست جناب صدری:

فرهنگ بی فرهنگی ، بی فرهنگی فرهنگی!!!

بحث هدایت هواپیما فعلاً پیشکش!
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

به به آقا رضای بزرگ @};- ... دلم تنگ شده بود براتون،میخواستم اتفاقاً ارسال خصوصی کنم براتون که دیدم پست زدید[10of10]

جوش؟...نه جوش نیاوردم،دیگه این اتفاقای مسخره شده نون روزمون!😁
کاملاً طبیعیه که هواپیمایی که 2 موتور داره ،یکیشو از دست بده باکلی مشکل که هر لحظه ممکنه اوضاع رو بدتر کنه مواجه میشه اما یادتون باشه که ، حسن کچل پشت فرمون نشسته! .. یه آدم خاص که دوره های خاص رو طی کرده، و آماده شده برای چنین روزهایی تا بتونه وظیفشو بدرستی انجام بده ...من بحثم اصلاً خلبان نیست، جوگیر بازی ها، مسخره بازی ها، کلی بازی های مردمه!
ازینور میان توی میهمانیها به هم میرسن میگن....آررررره آقااااا ..چیه این ایرلاینامون،ببین این هواپیما گندهه رو ... ارباس 320 بود چی بود؟ (منظورشون همون ایرباس 380 هست)
چه کردن عربا... چه کردن آقا...هواپیما نیست ..قصره !! (انگار امارات ساخته اونو!) ....بعلههههه ...ما باید بریم بوق بزنیم ، آفتابمونو بسازیم، ایرلاین داریم؟؟؟ هه هه هما!
اونوقت همین فرد به اصطلاح محترم، توی آژانس میاد قرص و محکم میشینه ،برای گرفتن بلیط یکی از همین درپیت لاینهامون خودشو 70000000 تیکه میکنه، وقتی هم که بیرون میاد ، بلیطو یه جوری میذاره توی جیبش که بگه آرررره...مام هواپیما سوار میشیم!
تازه بعضیاشونم کلاس میذارن !
بعله ... ما ماهان سوار میشیم ، ما با کیشرررر میریم ... چو ایران نباشد تن من مباد، ما هما رو به افتخار قدمت کهنش سوار میشیم و افتخار میکنیم!!! هیچ میدونید 747 مال ما بوده!!!! جالا اصلاً هم نمیدونه 747 چی هست!!! یه جیمبو دیده فکر میکنه جمبو همونه ( و امثال این حرفها)

من مشکلم با این قضیه هست جناب صدری:

فرهنگ بی فرهنگی ، بی فرهنگی فرهنگی!!!

بحث هدایت هواپیما فعلاً پیشکش!

اره والا ، يارو اومده مى گه تو مى دونى ايران اير و هواپيمايى سعودى جزء اولين ايرلاين هاى بودن كه ٧٤٧-١٠٠ رو گرفتن
منم گفتم تو مى دونى الان فقط ايران اير هست و چند تا ايرلاين داغون ديگه كه ٧٤٧-١٠٠ داره🤣
آقا بريد جمعش كنيد ، كدوم ايرلاين خوب هنوز از ٧٤٧-١٠٠ يا ٢٠٠ استفاده مى كنه ؟؟؟ من نمى گم هواپيما بديه ولى الان خيلى قديمى شده من خودم يكى از طرفداران ٧٤٧-sp ام ولى بايد قبول كنيم كه الان مفت نمى ارزه
😞

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage