Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
11 سال پیش
دو ایرلاین عربی بزرگ و مطرح جهان Etihad Airways اولین Airbus A380 و Qatar Airways اولین Boeing 787 Dreamliner خود را تحویل خواهند گرفت . . .

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage
Cpt.mohammadifar
11 سال پیش
دیگی که برای من نجوشه ، میخوام سر سگ توش بجوشه ... مخصوصاً اگه ورژنش عرب باشه! [attack]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
11 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

دیگی که برای من نجوشه ، میخوام سر سگ توش بجوشه ... مخصوصاً اگه ورژنش عرب باشه! [attack]

فعلا که عرب ها دارن هواپیماها و ماشین هایی سوار میشن که You در Sleep هم سوار نخواهی شد . . .

آقا میتونن میخرن و حالشو میبرن , دیگه دعوا برای چیه ؟ ؟ ؟

دیگی که برای من نجوشه ، میخوام سر بچه کرگدن هندی توش بجوشه ... مخصوصاً اگه ورژنش 2.4 باشه!😝 [blackhee] 😁 😂
Cpt.mohammadifar
11 سال پیش
Ebrahim Sabih نوشت:

Cpt.mohammadifar نوشت:

فعلا که عرب ها دارن هواپیماها و ماشین هایی سوار میشن که You در Sleep هم سوار نخواهی شد . . .

آقا میتونن میخرن و حالشو میبرن , دیگه دعوا برای چیه ؟ ؟ ؟

دیگی که برای من نجوشه ، میخوام سر بچه کرگدن هندی توش بجوشه ... مخصوصاً اگه ورژنش 2.4 باشه!😝 [blackhee] 😁 😂

یکی ندونه ،ازینجا رد شه فکر میکنه وکیل وکلای شیخ آل نهیان هستید که اومدید از حقوق نداشتتون دفاع کنید ...
همه ی این حرفا دلیل داره ! اگر اون حضرت والا:---) از خر شیطون دیگه کولی نگیره ، 787 که هیچی ، شاتل هم هوا میکنیم! فعلاً بشین ببین 1+5 چی میشه!

البته بگم...ازین مسخره بازیهایی که در میارن بعضیا و نسنجیده فحش میدن به عربا خوشم نمیاد اما از طرز پاسخگوییتون اصلاً خوشم نیومد ! "you , Sleep" .... 👎

والا ... معلوم نیست شما ایرانی هستید یا بچه ی ناف دمام!:-k

تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
11 سال پیش
سلام به همه
شما دارین راجب به خرید بهترین و ثروتمند ترین ایرلانهای دنیا بحث میکنید 😝

من موقعی زورم اومد که اینو دیدم [funcrazy]

UserPostedImage

آقا در واقع خرید هواپیمای نو به وسیله هر ایرلاینی منطقی هست ما ایرانیها خیلی حساس شدیم 😞

787 ساخته شده که فروش بره دیگه [approve] خدا به داد ما برسه این همه انجین فیلور شوخی نیست