artak
  • artak
  • 52.16% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان شروع کننده موضوع
14 سال پیش
با سلام
کمک میخواستم واسه تنظیمات کارت گرافیک!
من قبلا گرافیک 7300 GS داشتم الان 9600 GSO گرفتم! حالا این آنتی آن.... (نمیدونم فارسیشو ) که خطوط رو به طور شکسته شکسته نشون میده در شبیه ساز 2004 خوب کار نمیکنه! اما قبلا خوب بود ! اما الان تو شبیه ساز ایکس خیلی خوب کار میکنه! میشه راهنمایی کنید
UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
14 سال پیش
سلام
Anti-aliasing به دو صورت اعمال میشه.یکی از طریق کارت گرافیک و دیگری خود نرم افزار که در اینجا شبیه ساز پرواز هست.در بخش تنظیمات شبیه ساز و زیر مجموعه Display یا Graphic گزینه Anti-aliasing را تیک بزنید تا این قابلیت توسط خود شبیه ساز اعمال بشه.
راه دیگه فعال کردن این قابلیت در بخش تنظیمات کارت گرافیکتون در Control Panel > Settings > Display > Advanced هست تا این قابلیت از طریق کارت گرافیک اعمال بشه.
ولی پیشنهاد من این هست که برای افزایش راندمان این گزینه را در درایور غیر فعال و در شبیه ساز فعال کنید.
اگر هم با فعال کردن هر دو مورد تغییری مشاهده نمی کنید مشکل به احتمال زیاد از درایور هست.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
artak
  • artak
  • 52.16% (معمولی)
14 سال پیش
ممنون از پاسختون! اما من همه این کار هارو امتحان کردم! در شبیه ساز پرواز x هیچ مشکلی نبود !اما 2004!
UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
14 سال پیش
artak نوشت:

ممنون از پاسختون! اما من همه این کار هارو امتحان کردم! در شبیه ساز پرواز x هیچ مشکلی نبود !اما 2004!

این دسته مشکلات عمدتاً مربوط به درایور کارت گرافیک هستند و ربطی به شبیه ساز ندارند.در اکثر اوقات بروزرسانی درایور مشکل رو حل میکنه گاهی وقتها هم نصب مجدد درایورهای قدیمی.

PC Flight Simulation Geek Since 1998
artak
  • artak
  • 52.16% (معمولی)
14 سال پیش
امروز ویندوزم رو عوض کردم!امیدوارم درست بشه! الان میخوام نصب کنم! خدا کنه ارزششو داشته باشه! چون اون همه اضافات رو باید دوباره.......!🤬
UserPostedImage