Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
W mahan 5 نوشت:

اونوقت چطوری میتونم اون رو غیر فعال کنم همون FSUPIC منظورمه؟
و اینکه من ویندوز سون دارم توی کنترل پانل که میرم چیزی تحت عنوانی که فرموده بودین نداره و فقط تست میکنه کلیبریت نمیکنه

برای غیر فعال کردن FSUPC فایل FSUIPC.DLL رو از پوشه Module در شبیه ساز بردارید (کپی کنید روی دسکتاپ به عنوان مثال)
برای کالیبره کردن هم منوی استارت رو بزنید در بخش سرچ تایپ کنید Game Controller و اینتر بزنید.یا میتونید از فایلی که اتچ کردم استفاده کنید.این فایل میانبر (Shortcut) پانل مربوطه هست.
 Game_Controllers.zip شما مجوز لازم برای دیدن محتوا را ندارید.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
W mahan 5
  • W mahan 5
  • 50.9% (معمولی)
  • بال چوبی شروع کننده موضوع
11 سال پیش
طبق دستوری که فرمودید رفتم جلو ولی نه متاسفانه جواب نداد.
ببینید مشکلش اینه که وقتی یه کم به سمت راست میبرمش بین این دوتا سمت اون یوک مجازی در داخل کاکپیت نوسان میکنه.یکم میره به سمت چپ یکم میره به سمت راست و ....
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
11 سال پیش
W mahan 5 نوشت:

طبق دستوری که فرمودید رفتم جلو ولی نه متاسفانه جواب نداد.
ببینید مشکلش اینه که وقتی یه کم به سمت راست میبرمش بین این دوتا سمت اون یوک مجازی در داخل کاکپیت نوسان میکنه.یکم میره به سمت چپ یکم میره به سمت راست و ....

آیا این نوسان در زمان کالیبراسیون در پنل Game Controller هم وجود داره؟ این خیلی مهم هست برای نتیجه گیری.
یوک را دقیقاً در همان محلی که نوسان داره تو این بخش تست کنید.

تصویر از سرور میزبان حذف شده است.

هدف از این کار این هست که من مطمئن بشم اشکال از تداخل FSUIPC و درایور نیست تا بشه نتیجه گیری کرد.
W mahan 5
  • W mahan 5
  • 50.9% (معمولی)
  • بال چوبی شروع کننده موضوع
11 سال پیش
بله قربان دقیقا در تمام این جاها این نوسان وجود داره
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
11 سال پیش
W mahan 5 نوشت:

بله قربان دقیقا در تمام این جاها این نوسان وجود داره

پس میتونم بگم که اشکال از فرسوده شدن پتانسیومترهای داخل یوک هست و باید تعویض بشه.تعویضش اونها اگر کمی به الکترونیک و مدارات آشنا باشید خیلی مشکل نیست ولی به هر حال به مهارت نیاز داره.