Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام دوستان بنده شنيده ام كه براى خلبان شدن ، نوشته است حداقل ديپلم با نمره ى بالاتر از ١٤
براى من سوالى پيش امده ايا از تحربى هم وارد خلبانى شد ؟؟؟ يا فقط از رياضى است؟؟😲
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
amirfikat
  • amirfikat
  • 61.92% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
11 سال پیش
Capt.ziaie نوشت:

سلام دوستان بنده شنيده ام كه براى خلبان شدن ، نوشته است حداقل ديپلم با نمره ى بالاتر از ١٤
براى من سوالى پيش امده ايا از تحربى هم وارد خلبانى شد ؟؟؟ يا فقط از رياضى است؟؟😲

سلام
مهم نیست دیپلم چه رشته ای رو داشته باشید! کار و دانش ، فنی حرفه ای و انسانی هم می تونه خلبان بشه... 😎
UserPostedImage
Cpt.mohammadifar
11 سال پیش
amirfikat نوشت:

Capt.ziaie نوشت:

سلام
مهم نیست دیپلم چه رشته ای رو داشته باشید! کار و دانش ، فنی حرفه ای و انسانی هم می تونه خلبان بشه... 😎

به خاطر دارم 6 ماه پیش به اتفاق جمعی از دوستان سری به مرکز آموزشی دوره دبیرستانم جهت سلام و احوال پرسی از اساتید زدم ، بماند که گفته ها چه بود اما یکی از جوانانی که بر حسب شانس یا هرچیز دیگر از دبیران هم بودند و کباده اطلاعات میکشیدند ،با چشمانی به این حالات "تلفیق بفرمایید" ([amazed] 🤔 [attack] ) با لحنی عجیب اضهار فرمودند که "ینی میگی با کاردانشم میشه رفت خلبان شد؟؟؟...چه حرفا...محمدی من دارم اینو از تو میشنوم ، تاحالا نشنیده بودم ... چـــــــــــی میگـــــــــی ... برو چرت نگو پسر ... اگه اینطوریه منم برم بخونم دیگه " بنده هم که با رعایت احترام بسیار از نحوه برخوردشون شاکی شدم گفتم "کچلا رو راه نمیدن میگن سرشون نور رو منعکس میکنه توو صورت کنترلر ، اونم گرا رو عوضی میده میری قاطی باقالیا .. حالا خودتون هیچی ...هواپیمایی ننه مرده رو چرا ناکار میکنی؟ " (البته از عزیزان طاس پوزش میخوام ، اما این بابا نیاز داشت ، شما کچلیتونم برامون قشنگه ... اصن چی بهتر از خلبان کچل ... توی شب نور افشانی هم میشه کاکپیت و کلاً جشن میگیریم ، خوش میگذره!![blackhee] )

به هر حال نپذیزفتند! ...

پوزش میخوام که این پست رو نوشتم اما برام جالب بود این رفتار نسبت به کسی که به قولی دستش توی کاره ، ملت ایرانن دیگه (بنده هم مستثنا نیستم) وقتی راننده تاکسی در مورد انحراف 3 درجه ای برج میلاد و عدم رعایت اصول مهندسی سازه عالمی هستند برای خودشون از بقیه هم نمیشه انتظار داشت البته اینهم بگم که برخی از این رانندگان تاکسی عزیز واقعاً متخصص هستند .. چرا؟ ... بدین سبب که با کلی مصیبت، دکترا و یا مهندسی میگیرن اما کار نیست یا به قول دوستمون عُرضه نداشتن! بدیهیست که خلبان شوفر تاکسی هم بیابیم!:-k

پیروز باشید
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو