Cpt.mohammadifar
11 سال پیش
سلامی چو بوی خوش آشنایی [bowing]

چندی پیش یکی از هم دانشگاهی های بنده شدیداً علاقه خودشون رو به پرواز و مخصوصاً حرفه بسیار خسته کننده میهمانداری پرواز به بنده گفتند ، ما هم اینور و اونور بزن (کلا در ایران به بانوان خیلی احترام میذارن!#-o ) با یکی از عزیزان از نفت حالا سمتشون بماند تماس گرفتم گفتم اقای بوووق میگن قشم داره میگیره ...مگه فراز هست؟ ... گفت نه!!! فارس ایر قشم ؛ پیش خودم گفتم یه چند وقت فرودگاه نرفتیم ،چشم مارو دور دیدن ایرلاین زدن! 😎 ... نگو کلاً من از مرحله پرت بودم 😛
بعد مشخص شد که ماجرا برای فراز قشم بوده ... نگو سودای فعالیت داشتند!
به هر شکل من نفهمیدم این فراز و فارس یکی هستند؟... به قول فوتبالیها خواهر خوانده هم هستند یا مثل ماجرای نام "پرسپولیس" و "پیروزی" هست که از دو سو نون میخورن؟!

بخورن، من که بخیل نیستم اصلاً به من چه؟! ... اما اگر اطلاع دارید بنده رو روشن کنید ، نمیدونم چرا برام جالب شده البته فکر نمیکنم ربطی بهم داشته باشن:-k

آها راستی ...

UserPostedImage

چطور از در عقب مسافر نمیگیرن که از این دخمه ملت رو وارد میکنن؟؟؟... من به عمرم 2-3 بار سوار این بچه ی دیروز شدم اما از درب اصلی استفاده نکردند، البته بگم، پروسیجر این پرنده رو نمیدونم!

اون عکس و*یسکی چارلی (مسئله حیاتی) هم که مرحمت فرمودید امیدوارم قفلش خراب نباشه و اگر نه داشتان منو توپولف عزیزم براتون اتفاق میوفته! 😂 که نگم بهتره

خوب و خوش باشید

تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
من دقت نکرده بودم...! چرا اینقدر در این هواپیما کوچیکه؟ یا شاید این بنده خدا قد بلنده!؟
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Cpt.mohammadifar
11 سال پیش
Touradg نوشت:

من دقت نکرده بودم...! چرا اینقدر در این هواپیما کوچیکه؟ یا شاید این بنده خدا قد بلنده!؟

به اون عزیز دلمون توی کابین جلوی در نگاه کنید ...

آقا کار کار اینگیلیساس[blackhee]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو