parandi2
  • parandi2
  • 51.44% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار
11 سال پیش
maryam نوشت:

مجازات اونایی که از تروریست و کشتن دفاع میکنن میشه قانون جنگل؟

مجازات مدافعین از تروریسم مرگ از نوع دردناکه. اما شما هنوز متوجه نشدین که هدف ملت ایرانه نه تروریسم. تروریسم یعنی مخالفت با آمریکا. یه دور کتابای راجع به هواپیمای مسافری ایرانی رو که به وسیله وحشی های آمریکایی قتل عام شدن بخونین.
Sepehr Ebadi Borna
11 سال پیش
parandi2 نوشت:

maryam نوشت:

مجازات اونایی که از تروریست و کشتن دفاع میکنن میشه قانون جنگل؟

مجازات مدافعین از تروریسم مرگ از نوع دردناکه. اما شما هنوز متوجه نشدین که هدف ملت ایرانه نه تروریسم. تروریسم یعنی مخالفت با آمریکا. یه دور کتابای راجع به هواپیمای مسافری ایرانی رو که به وسیله وحشی های آمریکایی قتل عام شدن بخونین.

هدف دولت ایرانه نه ملت ! که متاسفانه تحریم رو ملت اثر گذاشته نه دولت !

در مورد ایران ایر 655 بهتره متعصبانه قضاوت نکنیم...باید صحبت های هر 2 طرف رو شنید ! ( نگین که دارم دفاع میکنم ! من خودم یکی از فامیل هام توی اون پرواز بود ! دفاع نمیکنم اما متعصبانه برخورد نمیکنیم ! باید صحبت هارو شنید ! )

بحث سیاسی اینجا ممنوعه ، لطفاً مراعات کنین و تموم کنید ! فکر نکنم کسی دوست داشته باشه ایرانسیم هم ف*یلتر بشه !

تورج جان ، اگه بحث سیاسی ادامه پیدا کرد خواهشاً تاپیک رو قفل کن ، دوست ندارم اینجا هم ف*یلتر بشه ! 😢
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
Cpt.mohammadifar
11 سال پیش
من نمیدونم چرا مد شده همه صاحب نظر باشن !!!

بابا به خدا ما نظر میدیم در مورد موضوع اطلاعات داریم،تحقیق کردیم، یا یه کاره ماجرا هستیم و به هر شکلی اطلاع داریم ...
فکر نکنید میگن نظر شما محترمه ،همیشه اینطوریه...نظر خام و پَرت در نگاه اول کاملاً مشخصه ، پشت گوشمون مخملی نیست که جانم!
رو به اونایی که خودشونم میدونن دارن نظرات هشت من نه شاهی میدن ...

سر اون اعتقاداتتون در مورد چیزی که اطلاع ندارید اظهار فضل نکنید ! ...

سپاس فراوان@};-
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو